Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Štěrbová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ivana Štěrbová — kouč, kariérní poradce a personalistka

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Ivana Štěrbová:
Schůzka se uskutečnila v rámci projektu Mám v tom jasno!, který pomáhá návratu z rodičovské do práce. Díky přímo mířeným otázkám Ivany Štěrbové jsem si ujasnila to, co jsem ve skrytu duše už dávno věděla, tedy že si musím jít svou vlastní cestou. Že to musím aspoň zkusit a musím se řídit vlastním rozumem, ne tím, co by chtěli ostatní nebo co považují za rozumné. Možná to bylo trochu bolestivé, ale opravdu se mi otevřely oči. Nedlouho po naší schůzce jsem opravdu šla a živnostenský list si založila. Nebylo to nic složitého, jak jsem se obávala a doufám, že to zvládnu. Když se ukáže, že to nejde, budu to řešit až pak. Teď už v tom mám opravdu jasno.

Marie H.

Koučink s Ivanou Štěrbovou byl pro mne zlomovým zážitkem. Než jsem se s ní setkala, byla jsem k tomuto typu sebepoznání a rozvoje docela skeptická. Nicméně její profesionalita, ale na druhou stranu i velmi lidský přístup, mne přesvědčily, že i krátké setkání, když je vedeno systematicky, může nastartovat v životě podstatné změny. Uvědomila jsem si toho hodně, a ač jsem mnoho věcí předtím jaksi „tušila“, tím, že jsem je musela vyslovit nahlas a dát do souvislostí, jsem si je ujasnila naplno a někdy to pro mne bylo i hodně překvapující. Nelze čekat, že kouč za nás vše udělá, naopak, pro mne bylo nejpodstatnější pochopení, že já jsem ta, která musí vše udělat, rozjet, naplánovat, rozhodnout se. Ale kouč je osoba, která vás na této cestě má provázet a především vám tuto cestu pomoci nalézt. A v případě Ivany musím říct, že v její osobě jsem získala opravdu skvělého průvodce a navigátora. Její služby mohu jen doporučit.

Kamila Pavlištová

realitní makléřka a podnikatelka
Dlouhodobě jsem se trápila se špatnými vztahy na pracovišti a trochu pokulhávající motivací u mých podřízených. Dostala jsem doporučení na Ivanu s tím, že podobné záležitostí umí řešit koučinkem. Nevěděla jsem pořádně co si pod tím mám představit, ale byla jsem velmi mile potěšená. Ivana se mnou celou situaci dopodrobna rozebrala z různých úhlů pohledu, kladla mi otázky, které mě nutily opravdu se zamyslet a přestat si cokoliv namlouvat. Nebylo to vždy příjemné, ale bylo to trefné. Na konci sezení jsme s Ivanou sestavily plán jednotlivých kroků, které musím udělat, abych dosáhla svého cíle. Nebylo to o radách, vlastně se mi najednou otevřely oči a přesně jsem věděla co chci udělat, abych dosáhla kýženého výsledku. Je toho dost a jde mi to pomaleji než jsem myslela. Nicméně teď už s klidným svědomým můžu říci, že pro zlepšení situace něco dělám. Přestala jsem se trápit tím, že stojím na místě, nic se neděje a nemám to pod kontrolou. Celá situace mi najednou dává smysl a vím, kde se právě nacházím. Ještě nemám hotovo, ale již nyní vidím obrovský posun. Vztahy na pracovišti se výrazně zlepšily a já se těším co přijde dál :-) Jako koučku mohu Ivanu jen a jen doporučit. Krásně se s ní povídá (asi pro její lidský přístup, který je ale zároveň i profesionální a na úrovni). Až budu v budoucnu zase řešit nějaké manažerské trápení, zavolám Ivaně a rozeberu to s ní. Ušetří mi to spoustu ztraceného času a hlavně trápení.

Lída Horníková

majitelka kavárny Maluj
Ing. Peter Matisko, Ph.D.
Ivanu bych doporučil ke spolupráci především pro její skvělý přístup a zapálení pro to co dělá. Je optimistická, energická a velmi příjemně se s ní komunikuje. Koučink je velice osobní záležitost a mnozí k němu přistupují se skepsí. Ivana si vás dokáže naprosto získat už během první schůzky a pak rychle odhalíte její koučovací kvality a přínos pro váš osobní i pracovní život.

Ing. Peter Matisko, Ph.D.

konzultant pro marketingové myšlení a podnikatelské strategie
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS