Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivo Kylián > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Ivo Kylián:
Ivo mi pomohl připravit prezentaci pro obchodní partnery. Díky jeho znalostem a dlouholetým zkušenostem se nám povedlo vysvětlit zákazníkům, jak mají postupovat v oblasti budování zpětných odkazů, aby svým stránkám opravdu pomohli.

Pavel Tesárek

zakladatel Svépomocí.cz s.r.o.
www.svepomoci.cz ~ pavel@svepomoci.cz ~ 605 956 408
Každá Ivova analýza a doporučení je výsledkem komplexního uvažování nad online aktivitami zákazníka. Jeho znalosti, analytické myšlení a umění vžít se do role návštěvníka webu dalece přesahují vlastnosti běžného SEO konzultanta.

Miroslav Hlaváč

Account Manager ve společnosti Unicorn Systems
https://cz.linkedin.com/in/miroslavhl
IVO a SEO to prostě jde k sobě. Ivo dělá poctivé SEO, sleduje aktuální trendy a vždy dokáže správně reagovat na případné změny. Ivo nebere SEO jako pouze optimalizaci pro vyhledávače, ale také jako optimalizaci pro uživatele. Přeoptimalizované stránky bez uživatelské přívětivosti jsou vám totiž k ničemu. Vše dokáže vysvětlit a podložit studiemi a výsledky v Google Analytics. Kromě nich ovládá i další nástroje důležité pro jeho práci (analýza klíčových slov, analýza pozic ve vyhledávačích, tvorba wireframů). Weby, o které se Ivo pravidelně stará, jsou vždy na předních místech.

Dominik Tilp

fullstack developer
dominik@tilp.cz
Ivo byl vždy ochotný pomoct a poradit. Při naší spolupráci se snadno dělaly kompromisy z jedné i druhé strany. Vyzdvihuji Ivův široký přehled napříč kompletním online marketingem.

Peter Nemček

konzultant internetového marketingu
https://sk.linkedin.com/in/peternemcek1
S panem Kyliánem jsem začala spolupracovat na doporučení mého programátora. Provozuji e-shop a proto jsem hledala specialistu na SEO, který mi pomůže dostat náš web na výraznější pozice ve vyhledávačích. Již na základě první analýzy jsme provedli požadované změny a byly vidět výsledky. Překvapila mne míra součinnosti a proaktivního přístupu na všech úrovních spolupráce. Pan Kylián je pro svou práci nadšený a pro své klienty poskytuje vysokou míru profesionality, spolupráce s dalšími členy týmu a perfektní dozor. Spolupráce s panem Kyliánem mne motivovala pro investici do vybudování zcela nového webu, na kterém se významně podílí.

Jaroslava Šimková

jednatelka zážitkové agentury Impresio
www.impresio.eu ~ simkova@impresio.eu
Spolupráce se SEO konzultantem Ivo Kyliánem přinesla optimalizací našemu webu Euroline.cz zvýšení návštěvnosti z neplaceného vyhledávání Seznamu i Googlu a díky jeho doporučením se zlepšila celková přehlednost našich www stránek.

Radim Fojtík

jednatel společnosti Euroline
www.euroline.cz ~ info@euroline.cz
Ivo je energický, usměvavý člověk s hlubokými znalostmi v oblasti SEO a UX. Jeho investice do svěřených projektů je víc než ukázková a kdybych měla možnost, neváhala bych a oslovila jej i s další spolupráci. Vím totižto, že bych dostala kvalitní výsledek. Iva mohu doporučit každému týmu, který hledá precizního profíka, který jejich SEO a UX posune na vyšší příčky. Děkuji za dosavadní spolupráci a přeji hodně úspěchů!

Dominika Rumanová

Project Manager Looking For New Opportunities
Ivo je ukázkový profesionál, na kterého se můžete spolehnout. Jistota a přesnost jeho práce, následná prezentace v jeho podání a nakonec argumentace jsou jedna báseň, když jste s Ivem ve stejném týmu.

Haris Hodžić

Ivo je výborný a naprosto spolehlivý SEO specialista. Kdykoliv jsem s ním spolupracoval na projektech, mohl jsem se na něho spolehnout, že dodá 100% výstup ve smluveném termínu. Ivovy SEO a UX analýzy byly vždy precizní, logické a komplexní a v neposlední řadě Ivo vždy dokázal svou ideu vysvětlit klientům.

Radim Kracík

konzultant v Effectix.com
www.effectix.com
Měl jsem tu čest spolupracovat s Ivem na svém projektu. Ivo je pozoruhodný expert jako UX architekt se skvělým přístupem, vysokou úrovní empatie nejen jako UX odborník. Ivo je schopen „vejít do vaší kůže“ a vysvětlí vám celou problematiku UX.

Libor Šlosár

jednatel
etani.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS