Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivo Kylián > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Mgr. Ivo Kylián:
S panem Kyliánem a jeho prácí v oblasti SEO jsme byli velmi spokojeni a mohu doporučit jeho služby. Naše nová webová stránka díky jeho práci získala výrazný nárůst návštěvnosti.

Norbert Conti

jednatel
www.brno.oesterreichinstitut.cz ~ 549 241 991
Ivo je energický, usměvavý člověk s hlubokými znalostmi v oblasti SEO a UX. Jeho investice do svěřených projektů je víc než ukázková a kdybych měla možnost, neváhala bych a oslovila jej i s další spolupráci. Vím totižto, že bych dostala kvalitní výsledek. Iva mohu doporučit každému týmu, který hledá precizního profíka, který jejich SEO a UX posune na vyšší příčky. Děkuji za dosavadní spolupráci a přeji hodně úspěchů!

Dominika Rumanová

Project Manager
http://effectix.com/cs/ ~ dominika.rumanova@effectix.com ~ 227 013 753
Každá Ivova analýza a doporučení je výsledkem komplexního uvažování nad online aktivitami zákazníka. Jeho znalosti, analytické myšlení a umění vžít se do role návštěvníka webu dalece přesahují vlastnosti běžného SEO konzultanta.

Miroslav Hlaváč

Account Manager ve společnosti Unicorn Systems
https://cz.linkedin.com/in/miroslavhl ~ 739 572 249
Ivo je skvělý SEO konzultant i školitel. Díky svému širokému přehledu SEO problematiky s výrazným přesahem do UX a webové analytiky byla jeho školení maximálně přínosná a inspirativní pro celý tým. Ivo obsahově přizpůsobil školení na míru našim individuálním potřebám. Každé dílčí téma zajímavě doplnil praktickými ukázkami, zkušenostmi z praxe i aktuálními trendy. Je to školení, které vás zaujme od začátku do konce. Také spolupráce s Ivem jako SEO konzultantem nemá chybu. Ivo dokáže na webu nalézt takové chyby a nedostatky, které ostatní nevidí a vždy přijde s originálním řešením. Ivo je ve svém oboru opravdu kapacitou a jeho školení i konzultace mohu jenom doporučit.

Tereza Nováková

SEO specialista
www.pneumatiky.cz ~ novakova@onio.cz ~ 547 425 372
Připravili jsme a realizovali jsme prezentaci o SEO a webech pro členy brněnské Hospodářské komory České republiky. Byl to úspěšný projekt.

Jan Bruštík

CEO v PARTNERCIS, s.r.o.
partnercis.cz ~ brustik@partnercis.cz ~ 775 900 123
Ivo je ukázkový profesionál, na kterého se můžete spolehnout. Jistota a přesnost jeho práce, následná prezentace v jeho podání a nakonec argumentace jsou jedna báseň, když jste s Ivem ve stejném týmu.

Haris Hodžić

Account manager
http://effectix.com/cs/ ~ haris.hodzic@effectix.com ~ 227 013 753
Výborná spolupráce! Ivo je odborník zaměřený na výkon a výsledek, který hledá řešení. S jeho pomocí jsem přispěl nejednomu klientovi zlepšit uživatelské rozhraní a zvýšit konverzní poměr. Což je společně se zvýšení organické návštěvnosti k nezaplacení.

Miroslav Rebicer

PPC specialista ve společnosti Effectix.com
www.effectix.com ~ miroslav.rebicer@effectix.com ~ 227 013 753
Ivo je velký profesionál s orientací na SEO a UX, ale s přesahem do všech oblastí online marketingu. Jeho práce a postřehy pro mě byly vždy přínosem a inspirací.

Soňa Výhonská

Marketing Specialist ve společnosti TULIP Solutions
tulipize.com ~ sona.vyhonska@tulipize.com
Ivo je profesionál v oblasti SEO a UX s přesahem do ostatních oblastí online marketingu. Velmi dobrá spolupráce s konkrétními věcnými závěry, které se klientům musí vždy líbit. Stále sleduje změny v oblasti SEO a ihned aplikuje. Mnoho jsem se naučil.

Luděk Koláček

online marketér
www.effectix.com ~ ludek.kolacek@effectix.com
Pokud chcete zvýšit efektivitu svých eshopů, mohu Iva jedině doporučit. Je to marketingový specialista s prokazatelnou praxí. Je velmi vstřícný, ochotný a dokáže vždy dobře poradit. Jeho výsledky mluví za vše.

Václav Řihák

podnikatel a umělec
rihakovi.cz ~ info@rihakovi.cz ~ 777 605 923
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS