Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivo Kylián > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Ivo Kylián:
Výborná spolupráce! Ivo je odborník zaměřený na výkon a výsledek, který hledá řešení. S jeho pomocí jsem přispěl nejednomu klientovi zlepšit uživatelské rozhraní a zvýšit konverzní poměr. Což je společně se zvýšení organické návštěvnosti k nezaplacení.

Miroslav Rebicer

PPC specialista ve společnosti Effectix.com
www.effectix.com
Ivo je velký profesionál s orientací na SEO a UX, ale s přesahem do všech oblastí online marketingu. Jeho práce a postřehy pro mě byly vždy přínosem a inspirací.

Soňa Výhonská

Marketing Specialist ve společnosti TULIP Solutions
Ivo je profesionál v oblasti SEO a UX s přesahem do ostatních oblastí online marketingu. Velmi dobrá spolupráce s konkrétními věcnými závěry, které se klientům musí vždy líbit. Stále sleduje změny v oblasti SEO a ihned aplikuje. Mnoho jsem se naučil.

Luděk Koláček

online marketér
Michael Muselík
Ivo je skvělý odborník a jeho znalosti dalece přesahují obory SEO a UX, kde jsme se profesně potkávali. Ivo se nebojí říci nahlas svůj názor a 100% si za ním stojí. Pokud hledáte zkušeného a spolehlivého konzultanta, potom mohu Iva jen doporučit.

Michael Muselík

specialista na internetový marketing, SEO a použitelnost webu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS