Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Ehrenberger > Ukázky práce > Webdesign pro kuponový portál Dealinga

Webdesign pro kuponový portál Dealinga

Webové stránky nabízí vouchery zdarma na zážitky po celé Evropě. Web má snadné a intuitivní ovládání pro návštěvníky různých národností.

Zobrazuji položku č. 2 z celkem 9 položek v této galerii:

Webdesign pro kuponový portál Dealinga
« Předcházející Jednoduchý a přehledný web pro wellness centrum pro psy Weget  (zobrazit v plné velikosti)Webdesign pro kuponový portál Dealinga  (náhled aktuálně zobrazené položky)Fitness e-shop: návrh moderního a zároveň dokonale přehledného e-shopu pro nákup fitness doplňků  (zobrazit v plné velikosti)Přehledné minimalistické webové stránky katalogu nábytku firmy Debyt  (zobrazit v plné velikosti)Jednoduchý a moderní webdesign pro e-shop s hodinkami značky Bisset  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Ehrenberger

Jakub Ehrenberger

software Adobe
webdesignér — Webdesign na míru, návrh přehledných, funkčních a moderních webových stránek a e-shopů, které se snadno používají a vedou návštěvníka k cíli. Práce s profesionálními programy Adobe Photoshop a Illustrator. Zkušenosti, praxe a reference.
Status: k vašim službám
Mobil: 731 989 901 ~ Email: jakubeh@seznam.cz ~ Web: www.ehren.cz
Místo: Bohumín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Jakub Ehrenberger Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS