Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kadeřávek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Kadeřávek — webmaster a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Jakub Kadeřávek:
Zbyšek Nádeník
Jakub udělal za poslední 2 roky podnikání obrovský skok kupředu. Stal se naprostým profesionálem, který je schopný po technické stránce přicházet s neotřelými funkčními řešeními, které vždy fungují přesně tak, jak mají. Některá jeho vylepšení WordPress mě často mile překvapí, i když jsem si myslel, že už nemohu vidět nic nového. Mimo svoji technickou specializaci Jakub velmi zapracoval na měkkých dovednostech a umí je vhodně používat ku prospěchu projektu a vzájemné spolupráce. Jakube, rád ti dávám doporučením a velmi se těším, kde se současným nasazením budeš za další 2 roky :)

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Martin Kavka
Jakub mi pomáhal dostat na svět novou generaci slovníku Čeština 2.0 (www.cestina20.cz). Nešlo přitom jen o vnější podobu webu, zcela nová jsou i „střeva“, tedy administrace – bylo totiž nutné přenést web z původního Textpatternu na WordPress, a to se zachováním kompletní databáze slov, jejich definic a dalších parametrů (ve slovníku v tu chvíli bylo téměř 6 500 výrazů). To se povedlo – bez stresu a hladce. Novou administraci přitom Jakub ušil slovníku na míru a obsluha/údržba webu je díky tomu nyní naprosto dokonalá a velmi efektivní. Bylo pro mě velkou radostí a ctí s Jakubem spolupracovat – je to opravdový profesionál, který vše zvládl v naplánovaném termínu i rozpočtu. Navíc také přišel se spoustou cenných postřehů, které projekt pomohly dále vylepšit. Rád bych také vypíchl naprosto příkladnou komunikaci v průběhu projektu. Jsem rád, že jsem ho mohl díky práci na Češtině 2.0 poznat a rád ho také budu doporučovat dále.

Martin Kavka

copyeditor, copywriter a obsahový stratég
Radek Schramhauser
S Kubou spolupracuji přes 3 roky jako UX designér/webový grafik. Poznali jsme se na společném projektu pro jednu agenturu a od té doby jsme spolu úspěšně dokončili několik projektů a vždy se těším na další. Web vždy vypadá přesně tak, jak je navržený a nikdy jej není potřeba připomínkovat. Pokud hledáte opravdového specialistu na WordPress, tak za mě mohu Kubu opravdu doporučit.

Radek Schramhauser

webdesignér
S Jakubem spolupracujeme již delší dobu. Krom hlavní WordPress šablony, na které jedou všechny naše projekty, zvládá i programování pluginů. Je velmi zkušený v tom co dělá a pokud narazí na problém, je ochoten se s ním poprat zuby nehty. Dokonce zvládá i stresové situace a je schopen řešit adhoc požadavky. Pokud je nějaká práce nad jeho síly, přizná to.

Petr Mišák

Svět Zítřka
www.svetzitrka.cz ~ petr@svetzitrka.cz ~ 777 053 303
S Jakubem jsem spolupracoval na středně velkém firemním webu s řadou programátorských perliček. Spolupráci s ním mohu doporučit. Práci zpracoval v dohodnutém termínu, byl velmi aktivní při komunikaci a řešení dalších požadavků.

Mgr. Michal Krutiš

www.krutis.com
Spolupráce s Jakubem je naprosto úžasná. Už tomu bude rok, co jsme se poprvé seznámili a řešili jsme středně velký portál na WordPressu. Od samého počátku naší spolupráce je Jakub mým mentorem, vděčím mu za většinu znalostí ohledně WordPressu, kódování a X dalších věcí s tím spojených. Jakubovo řešení problémů mě nepřestává překvapovat. Jeho přístup k projektům je výjimečný, řeší úplné maličkosti, které by vás ani nenapadli. Nad celým projektem Jakub přemýšlí komplexně a snaží se angažovat tak, aby byl klient maximálně spokojen. Dle mého názoru je Jakub jeden z největších expertů na WordPress. Jakube, díky za vše!

Martin Kučera

martin@kucera.pro
Už na první schůzce bylo zřejmé, že Jakub je výborný odborník na tvorbu webů. Od samotného počátku tvorby webu vždy bral v potaz naše cíle a čeho chceme dosáhnout. Vše, co se domluvilo, se vždycky dotáhlo do realizace, žádný detail nikdy Jakubovi neunikl. Jakub je neuvěřitelně přátelský a vstřícný, i přes naše hodně často protichůdné požadavky vždy hledal zlatou střední cestu. Nejdůležitější je jeho odborný názor a úhel pohledu. Jakub bere tvorbu webu osobně a záleží mu na výsledku, s čímž se nesetkáte často.

Alena Repina

provozovatelka výtvarného ateliéru Draw Planet
www.drawplanet.cz ~ alena@drawplanet.cz
Jakub pro nás pracoval již na druhé zakázce a opět si na jeho práci nemůžeme stěžovat. Vše nám pečlivě vysvětlil, práce byla dodána včas, nechyběly ani další tipy ke zlepšení webu. S Jakubem je radost spolupracovat a určitě pro nás při tvorbě dalšího webu bude jasnou volbou!

Martina Rosenkrancová

Marketing Specialist
www.x-center.eu
Spolupráce s Jakubem Kadeřávkem byla pro naši společnost velice přínosná. Profesionální, rychlé řešení našich požadavků splnilo nadmíru naše očekávání a s realizovaným projektem nových responzivních webových stránek jsme spokojeni.

Vojtěch Králíček

www.almitech.cz ~ kralicek@almitech.cz ~ 776 886 674
Ze spolupráce s Jakubem jsem nadšený. Pokud hledáte profesionála, jste na správné adrese! Jakub ví co dělá a dodrží co slíbí, což se v dnešní hektické době už moc nenosí (alespoň má zkušenost). Co dalšího na spolupráci s Jakubem oceňuji, je jeho angažovanost. V průběhu projektu mi Jakub několikrát poskytnul zpětnou vazbu, názor či doporučení nad rámec jeho domluvené práce. To považuji za velkou přidanou hodnotu, protože to svědčí o tom, že Jakub nad prací pro vás (vaším projektem) přemýšlí komplexně a v souvislostech, které vás ani nenapadnou. Jakube, tímto děkuji!

Marek Jehlička

spoluautor online programu Výzva 21 dní a spolumajitel GORILLA Fitness, s.r.o.
www.vyzva21dni.cz ~ 773 666 790
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS