Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kadeřávek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Kadeřávek — webmaster a specialista na WordPress

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Jakub Kadeřávek:
S Jakubem jsem spolupracoval na středně velkém firemním webu s řadou programátorských perliček. Spolupráci s ním mohu doporučit. Práci zpracoval v dohodnutém termínu, byl velmi aktivní při komunikaci a řešení dalších požadavků.

Mgr. Michal Krutiš

www.krutis.com
Martin Kavka
Jakub mi pomáhal dostat na svět novou generaci slovníku Čeština 2.0 (www.cestina20.cz). Nešlo přitom jen o vnější podobu webu, zcela nová jsou i „střeva“, tedy administrace – bylo totiž nutné přenést web z původního Textpatternu na WordPress, a to se zachováním kompletní databáze slov, jejich definic a dalších parametrů (ve slovníku v tu chvíli bylo téměř 6 500 výrazů). To se povedlo – bez stresu a hladce. Novou administraci přitom Jakub ušil slovníku na míru a obsluha/údržba webu je díky tomu nyní naprosto dokonalá a velmi efektivní. Bylo pro mě velkou radostí a ctí s Jakubem spolupracovat – je to opravdový profesionál, který vše zvládl v naplánovaném termínu i rozpočtu. Navíc také přišel se spoustou cenných postřehů, které projekt pomohly dále vylepšit. Rád bych také vypíchl naprosto příkladnou komunikaci v průběhu projektu. Jsem rád, že jsem ho mohl díky práci na Češtině 2.0 poznat a rád ho také budu doporučovat dále.

Martin Kavka

copyeditor, copywriter a obsahový stratég
Zbyšek Nádeník
Jakub udělal za poslední 2 roky podnikání obrovský skok kupředu. Stal se naprostým profesionálem, který je schopný po technické stránce přicházet s neotřelými funkčními řešeními, které vždy fungují přesně tak, jak mají. Některá jeho vylepšení WordPress mě často mile překvapí, i když jsem si myslel, že už nemohu vidět nic nového. Mimo svoji technickou specializaci Jakub velmi zapracoval na měkkých dovednostech a umí je vhodně používat ku prospěchu projektu a vzájemné spolupráce. Jakube, rád ti dávám doporučením a velmi se těším, kde se současným nasazením budeš za další 2 roky :)

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Už na první schůzce bylo zřejmé, že Jakub je výborný odborník na tvorbu webů. Od samotného počátku tvorby webu vždy bral v potaz naše cíle a čeho chceme dosáhnout. Vše, co se domluvilo, se vždycky dotáhlo do realizace, žádný detail nikdy Jakubovi neunikl. Jakub je neuvěřitelně přátelský a vstřícný, i přes naše hodně často protichůdné požadavky vždy hledal zlatou střední cestu. Nejdůležitější je jeho odborný názor a úhel pohledu. Jakub bere tvorbu webu osobně a záleží mu na výsledku, s čímž se nesetkáte často.

Alena Repina

provozovatelka výtvarného ateliéru Draw Planet
www.drawplanet.cz ~ alena@drawplanet.cz
Na Jakuba jsme dostali doporučení od přátel v rámci obchodních snídaní klubu Cnetwork. A již prvotním přístupem nás přesvědčil, že jsme zvolili správně. Nechtěl nám prodat cokoliv, ale diskutoval s námi funkční řešení v rámci našich představ a našeho obchodního plánu. S nadhledem a trpělivostí nás provedl celou tvorbou webových stránek. Vždy byl trpělivý a také byl schopen nám dát i pohled z druhé strany. Velice si ceníme rychlé komunikace a vždy lidského přístupu. Určitě se ještě vrátíme!

Michaela Silinová

provozovatelka vinného klubu IWCoK
www.iwcok.cz ~ michaela@iwcok.cz
Pro tvorbu našeho webu jsme hledali profesionála, který se ve svém oboru vyzná a navíc nás naučí, jak si obsah upravovat i bez znalostí programování. Už první schůzka s panem Kadeřávkem potvrdila, že jsme se rozhodli správně. Oceňujeme zejména lidský přístup, rychlou a přesnou domluvu a trpělivou komunikaci. Spolupráci s Jakubem doporučujeme a rádi se na něj obrátíme i v budoucnu.

Kateřina Piliarik

výrobce kreativních krabiček
www.ani-muk.cz ~ info@ani-muk.cz
Pan Kadeřávek byl pro mě první volbou při tvorbě webu. Měl jsem možnost vidět ho „v akci“ a sledovat při práci. Preciznost, s jakou vytváří onen genetický kód stránky, byla pro mě důkazem kvality jeho služeb. Vážím si ho jak profesně, tak jako člověka, protože během všech jednání a tvorby pečlivě zpracovával mé náročné požadavky a měl se mnou až nekonečnou trpělivost. Věřím, že bude stejnou péči věnovat i dalším zákazníkům, kteří s ním budou chtít spolupracovat. Vřele doporučuji.

Mgr. Marek Šiman

finanční poradce
www.mareksiman.cz ~ info@mareksiman.cz
Nejjednodušším kritériem kvality obchodního partnera je pro mě odpověď na otázku, zda s ním chci spolupracovat v budoucnosti. U Kuby je odpověď jednoduchá – bez jakýchkoliv pochyb. Po několika měsících spolupráce na vývoji portálu JedenSalon.cz jsme se přesvědčili, že Kuba odvádí kvalitní práci, na které si dává velmi záležet a hlavně, která ho baví. Velmi si ceníme toho, že se na Kubu můžeme spolehnout, že vždy komunikuje zcela otevřeně i v případě jakýchkoliv problémů, nápadů či nejasností a vůbec se nebojí přijít s praktickým a hlavně relevantním postřehem k designu či funkcionalitám webu.

Jiří Matoušek

provozovatel portálu Jedensalon.cz
www.jedensalon.cz
Jakub pro nás pracoval již na druhé zakázce a opět si na jeho práci nemůžeme stěžovat. Vše nám pečlivě vysvětlil, práce byla dodána včas, nechyběly ani další tipy ke zlepšení webu. S Jakubem je radost spolupracovat a určitě pro nás při tvorbě dalšího webu bude jasnou volbou!

Martina Rosenkrancová

Marketing Specialist
www.x-center.eu
Ze spolupráce s Jakubem jsem nadšený. Pokud hledáte profesionála, jste na správné adrese! Jakub ví co dělá a dodrží co slíbí, což se v dnešní hektické době už moc nenosí (alespoň má zkušenost). Co dalšího na spolupráci s Jakubem oceňuji, je jeho angažovanost. V průběhu projektu mi Jakub několikrát poskytnul zpětnou vazbu, názor či doporučení nad rámec jeho domluvené práce. To považuji za velkou přidanou hodnotu, protože to svědčí o tom, že Jakub nad prací pro vás (vaším projektem) přemýšlí komplexně a v souvislostech, které vás ani nenapadnou. Jakube, tímto děkuji!

Marek Jehlička

spoluautor online programu Výzva 21 dní a spolumajitel GORILLA Fitness, s.r.o.
www.vyzva21dni.cz ~ 773 666 790
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS