Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kadeřávek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jakub Kadeřávek — webmaster a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Jakub Kadeřávek:
Pro tvorbu našeho webu jsme hledali profesionála, který se ve svém oboru vyzná a navíc nás naučí, jak si obsah upravovat i bez znalostí programování. Už první schůzka s panem Kadeřávkem potvrdila, že jsme se rozhodli správně. Oceňujeme zejména lidský přístup, rychlou a přesnou domluvu a trpělivou komunikaci. Spolupráci s Jakubem doporučujeme a rádi se na něj obrátíme i v budoucnu.

Kateřina Piliarik

výrobce kreativních krabiček
www.ani-muk.cz ~ info@ani-muk.cz
Na Jakuba jsme dostali doporučení od přátel v rámci obchodních snídaní klubu Cnetwork. A již prvotním přístupem nás přesvědčil, že jsme zvolili správně. Nechtěl nám prodat cokoliv, ale diskutoval s námi funkční řešení v rámci našich představ a našeho obchodního plánu. S nadhledem a trpělivostí nás provedl celou tvorbou webových stránek. Vždy byl trpělivý a také byl schopen nám dát i pohled z druhé strany. Velice si ceníme rychlé komunikace a vždy lidského přístupu. Určitě se ještě vrátíme!

Michaela Silinová

provozovatelka vinného klubu IWCoK
www.iwcok.cz ~ michaela@iwcok.cz
Pan Kadeřávek byl pro mě první volbou při tvorbě webu. Měl jsem možnost vidět ho „v akci“ a sledovat při práci. Preciznost, s jakou vytváří onen genetický kód stránky, byla pro mě důkazem kvality jeho služeb. Vážím si ho jak profesně, tak jako člověka, protože během všech jednání a tvorby pečlivě zpracovával mé náročné požadavky a měl se mnou až nekonečnou trpělivost. Věřím, že bude stejnou péči věnovat i dalším zákazníkům, kteří s ním budou chtít spolupracovat. Vřele doporučuji.

Mgr. Marek Šiman

finanční poradce
www.mareksiman.cz ~ info@mareksiman.cz
Nejjednodušším kritériem kvality obchodního partnera je pro mě odpověď na otázku, zda s ním chci spolupracovat v budoucnosti. U Kuby je odpověď jednoduchá – bez jakýchkoliv pochyb. Po několika měsících spolupráce na vývoji portálu JedenSalon.cz jsme se přesvědčili, že Kuba odvádí kvalitní práci, na které si dává velmi záležet a hlavně, která ho baví. Velmi si ceníme toho, že se na Kubu můžeme spolehnout, že vždy komunikuje zcela otevřeně i v případě jakýchkoliv problémů, nápadů či nejasností a vůbec se nebojí přijít s praktickým a hlavně relevantním postřehem k designu či funkcionalitám webu.

Jiří Matoušek

provozovatel portálu Jedensalon.cz
www.jedensalon.cz
Na Jakuba jsme narazili úplně náhodou při hledání WordPress programátora. Získali jsme v něm velmi dobrého senior programátora, se kterým dále pokračujeme ve spolupráci. Osvědčil se v typickém IT projektu, kde se ukázkově vypořádal s klasickými problémy, při vzdálené spolupráci s více externisty, stíhání nereálných bussiness deadline apod. Dobře si sedl s naším UX designérem a vždy udělal přesně to, co se od něj podle business zadání očekávalo. Odezvy na backend i frontend jsou velmi dobré a zákazník je spokojený. Výrazně přispěl k podařenému projektu.

Jozef Michalovčik

www.dukladestination.com ~ jozef@dukladestination.com
Jakub přesně pochopil naše potřeby a skvěle zapadl do týmu, který řešil redesign a spuštění nového webu. Byli jsme hodně nároční a Jakub byl nejenom naprosto precizní ve své práci, ale díky svým zkušenostem mnohokrát naše zadání ještě vhodně doplnil nebo rozšířil. To vše se skromným přístupem a za férovou cenu, takže Jakuba určitě doporučuji!

Jiří Brázda

www.optimics.cz ~ jiri.brazda@optimics.cz ~ 602 345 620
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS