Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Res > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel a lektor angličtiny, copywriter

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Jakub Res:
U pana magistra jsem si nechal udělat soudní překlad maturitního vysvědčení. Jeho služby mohu jen doporučit, vše bylo uděláno přesně tak, jak jsem potřeboval. Pan magistr byl ochotný ve všem vyhovět a co se domluvy týká, nemám nejmenších výhrad.

Jiří Petřík

student MU v Brně
jurapetrik@centrum.cz ~ 723 810 553
Jakub je milý, vždy dobře naladěný učitel, který umí probíranou látku srozumitelně vysvětlit a na vhodných cvičeních se studentem procvičit. Program výuky se studentem předem konzultuje. Je dochvilný, ochotný změnit den i čas výuky dle potřeb studenta.

Šárka Antošová

studentka angličtiny
s.antosova@seznam.cz ~ 737 411 964
CHYBIK+KRISTOF Associated Architects je mezinárodní studio zabývající se prací v oblastech architektury, územního plánování a krajinné architektury. Mgr. Jakub Res pro nás zajišťuje komplexní služby pro angličtinu – firemní výuku, překlady a jazykové poradenství včetně konzultací souvisejících s naší obchodní korespondencí – a se spoluprácí jsme maximálně spokojeni. Ceníme si jeho trpělivého přístupu i ochoty přizpůsobovat lekce našim potřebám. A ačkoliv není architektura Jakubovou specializací, velmi kladně hodnotíme po terminologické i stylistické stránce také kvalitu poskytnutých překladů a korektur. Překládal pro nás do angličtiny např. podklady týkající se mediálně exponovaného projektu Nového administrativního centra Lesů ČR, se kterým se našemu ateliéru podařilo zvítězit v prestižní mezinárodní architektonické soutěži.

Ondřej Chybík

ředitel, zakládající partner studia CHYBIK+KRISTOF Associated Architects
www.chybik-kristof.com ~ chybik@chybik-kristof.com ~ 775 333 911
Maximální spokojenost. S Kubou spolupracujeme už mnoho let a vždy šlo o velmi kvalitní práci. Doporučuji!

Tomáš Kocián

Social Media Specialist, Plus Design & Marketing s.r.o.
www.plusdesign.cz ~ tomas.kocian@plusdesign.cz ~ 773 229 574
Hodiny jsou skvěle připravené. Hlavní část hodiny spočívá ve výuce právní angličtiny se zaměřením na porozumění a používání právních termínů. Celkově hodnotím hodiny s p. Resem na výbornou. Látka je ze strany lektora výborně vysvětlena, přičemž je zároveň dán dostatečný prostor studentům, aby se ji naučili aktivně používat. Lektor najde čas i pro zopakování a jasné, stručné a praktické vysvětlení základní i pokročilé gramatiky vztahující se k probíranému učivu. Lektor je na každou hodinu připraven a aktivně zapojuje všechny zúčastněné do konverzace. Pravidelně dochází k opakování dříve probrané látky, což má pozitivní vliv na její zapamatování.

Kateřina Valentová

personální oddělení, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
www.compet.cz ~ katerina.valentova@compet.cz ~ 542 167 851
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS