Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík — specialista na marketing pro živnostníky, malé a střední firmy

Zobrazuji č. 110 z celkem 41 doporučení prezentace Jan Barbořík:
Pro internetovou sázkovou kancelář KAJOTbet Honza zpracovával tiskové inzerce a podílel se na tvorbě vizuálního stylu značky. Vždy jsme se od něj dočkali profesionálního výstupu, který jsme obdrželi ve smluvený termín, v požadované ceně a v nadstandardní kvalitě. Na vzájemné spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti, kreativního a proaktivního přístupu, samostatného logického uvažování a schopnosti věci dotahovat do požadovaného stavu.

Michal Binka

Marketingový ředitel KAJOT Group
www.kajotbet.cz ~ binka@kajot.cz ~ 725 969 984
Bc. Petr Moučka
Už jsem pracoval s mnoha webaři na mnoha projektech, ale prakticky všichni mají stejné jmenovatele. Slíbí prakticky cokoli, málokdy nad zadáním sami přemýšlí nebo ho rozvíjejí a nikdy ale opravdu nikdy nedodrží termíny. Honza je naprostý opak – schopný, rychlý, spolehlivý a především samostatně myslící. Pracuje se s ním velmi dobře i na komplikovaných zadáních a má unikátní schopnost spojovat i několik oblastí dohromady (weby, grafiku a marketing), což se v jednom člověku potká jen zřídka. Těším se na další spolupráci a jsem vděčný za již realizované projekty (www.sorudo.cz nebo třeba www.skvelytah.cz) – děkuji!

Bc. Petr Moučka

podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy
Nikdo neumí předpovídat budoucnost, ale jsem téměř přesvědčen o tom, že jednou se na setkání s Honzou budeme dívat jako na ten nejstěžejnější bod v rozvoji naší firmy. Je to člověk mnoha talentů, který má svěží nápady, cit pro detail, a velkou kreativitu – na nic neodpoví, že to nejde a i u komplikovaných problémů si poradí s řešením. To vše za bezkonkurenční cenu a hlavně krátký čas. I přes svou vytíženost vždy udělá vše ve svých silách a dodrží termíny. Kromě toho je to i velmi příjemný a skromný člověk, který si na nic nehraje a má srdce na správném místě. Velmi naslouchavý a pokud s něčím nesouhlasí, dokáže konstruktivně podat kritiku a správně vás nasměrovat. Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Michal Vítek

ředitel ve společnosti Ecotop Energy s.r.o.
www.ecotop.cz ~ michalvitek95@gmail.com ~ 720 127 010
Chcete profesionální přístup, dobře poradit, čerstvé nápady, kreativního člověka, někoho na koho se můžete opravdu spolehnout? Honza Barbořík se společností Devenio Vám to na 100 % splní. Za své peníze dostanete skvělý výsledek bez tahání za nos. Radost spolupracovat.

Martin Rakušan

provozovatel e-shopu s granulemi pro psy, krmivy pro kočky a chovatelskými potřebami
www.fajnkrmiva.cz
Pana Barboříka jsem oslovil při rozjíždění podniku, kdy jsem nevěděl co dřív, a byl to šťastný okamžik mého podnikání. Původní návrh webových stránek se brzy rozšířil o další více či méně související věci, musím vyzdvihnout jeho kreativitu, rychlost, důslednost, cit pro detail, a mimochodem je to velmi příjemný člověk. Nelze než doporučit!

Jiří Fric

Majitel
www.hosteljacob.cz ~ info@hosteljacob.cz ~ 542 210 466
Pana Barboříka nám náhoda přivedla v době, kdy jsme potřebovali pro naši školu nové webové stránky a úpravu loga. Po několika předchozích špatných zkušenostech jsme se konečně setkali s jednáním vysoce profesionálním, rychlým a vstřícným, s citem pro specifika školství. Můžeme jedině doporučit.

Mgr. Dana Šimerlová

zástupkyně ředitele
www.zsostrovacice.cz ~ info@zsostrovacice.cz ~ 546 427 328
Honza vytvořil výbornou grafickou image nově otevřené kavárně Tivoli. Spolupráce byla perfektní... rychlost, invence, vkus.

Aleš Křístek

Majitel
www.tivolicafe.cz ~ info@tivolicafe.cz
S Honzou Barboříkem nás seznámila jeho paní Lenka, víceméně náhodně, když jsem si jí postěžoval, že hledáme formu jak se lidsky prezentovat. Zkoušeli jsme spolupráci i s velmi úspěšnými giga firmami v oblasti reklamy a PR. Bohužel jsme doslova vyhodili z okna nemalé prostředky, protože výsledek spolupráce s nimi byl nulový. Manželé Barboříkovi nám představili jejich pohled na náš byznys, který vedl k zamyšlení a nakonec i k vzájemné spolupráci, která započala v roce 2014 a trvá dodnes. Dostala nás jejich profesionalita, skromnost a přístup. Vytvořili pro nás koncept prezentací a webů, které sklidily mimořádný úspěch a zároveň přinesly i výsledky ve formě zvýšení obratů firmy. Honza také vytvořil design etiket na produktovou řádu A.2.B., kterou začali využívat i naši partneři ve Francii. Proto mohu s klidným svědomím doporučit firmu Devenio ke spolupráci i vám.

Jiří Kříž

jednatel firmy Unisavers, s.r.o.
kriz@unisavers.eu ~ 777 111 787
S panem Barboříkem spolupracujeme na nových webových stránkách. Nejvíce si cením rychlé komunikace, odbornosti a milého a vstřícného přístupu.

Jana Nováková

www.sonet.cz
S Honzou spolupracujeme na tvorbě inzerce, tiskovin a internetových stránek. Práce byla vždy odvedena ve stanoveném termínu a s výslednými výstupy jsme spokojeni. Spolupráce probíhá bez jakýchkoli problémů a můžeme jej s nejlepším vědomím doporučit.

Jaroslav Prodělal

managing partner OldanyGroup
www.oldanygroup.cz ~ 222 550 020
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS