Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík — specialista na marketing pro živnostníky, malé a střední firmy

Zobrazuji č. 2130 z celkem 35 doporučení prezentace Jan Barbořík:
Honza mi pomohl rychle založit pár blogů. Kvalitní práce, spolehlivá komunikace přes Skype, mobil. Drží termíny. Doporučuji!

Pavel Čurda

www.api-mashups.com
Výhodnou spolupráci s panem Barboříkem využíváme již několik let. S jejími výsledky jsme velmi spokojeni, a to jak v oblasti návrhu a správy webových stránek naší společnosti, tak např. při vytváření grafického stylu firmy. Tvůrčí nápaditost se rovněž projevuje při vypracování informačních produktových listů systémů z činnosti naší firmy. Oceňujeme osobní přístup pana Barboříka a kvalitu připravovaných materiálů. Spolupráci můžeme dalším vřele doporučit.

L. Dosoudil

Inergy s.r.o. - tepelná technika Vaillant
www.inergy.cz ~ info@inergy.cz
Naše agentura s Honzou spolupracuje od roku 2004. Poslední dobou převážně na tvorbě a správě webových stránek pro naše zákazníky. A to ke spokojenosti všech zúčastněných. Cením si jeho iniciativy, kreativity a osobního přístupu ke každé zakázce.

Jiří Životský

Jednatel Reakce s.r.o.
Pan Barbořík vytvořil web naší školy. Dostal nelehký úkol: mě a kolegyni (ani jedna nejsme IT odborníci) naučit stránky obsluhovat. Byl mimořádně trpělivý a dokázal nám vše vysvětlit odborně a současně velmi názorně. I po několika dalších telefonických a mailových konzultacích jsme přesvědčeny, že oslovit právě jeho byl opravdu šťastný nápad.

Mgr. Irena Matušková

Rok jsem se zabýval prodejem webů. Setkal jsem se za tu dobu s mnoha grafiky a programátory. Čestně můžu prohlásit, že jsem se za tu dobu nesetkal s nikým, kdo by měl tak profesionální a hlavně lidský přístup jako Honza. Určitě doporučuji!

David Urban

průvodce cestou změny
724 020 010
Pan Barbořík mi navrhoval logo a vizitky. Vystihl mou představu, obohatil ji zajímavými nápady, a kreativně zpracoval. Měla jsem si z čeho vybírat. Velmi dobře se mi s ním spolupracovalo, odvedl práci včas a pečlivě. Děkuji a doporučuji ke spolupráci.

Mgr. Martina Konečná

www.energyeft.cz ~ konecna.martina@volny.cz ~ 724 411 352
Honzu jsem oslovil, protože se nám webové stránky špatně zobrazovaly na iPhonech. Stránky jsou dělané v Joomle a Honza to měl opravené během pár minut. Prostě věděl kam šáhnout a co nastavit. A přesně tohle jsme potřebovali. Díky němu nám nyní stránky skvěle fungují na všech zařízeních.

Tomáš Adl

www.hotelbarbora.com ~ tomasadl@centrum.cz ~ 777 891 386
Se službami Jana Barboříka jsem byl velmi spokojen. Mohu jen doporučit!

Petr Cihlář

Honza je velice kreativní grafik a svým flexibilním přístupem se řadí mezi profesionály. Jeho práce je na vysoké úrovni a jsem rád, že jsem mohl spolupracovat právě s ním. Je to člověk, který umí naslouchat a nejen díky tomu dokáže převést vize do reality. Děkuji za spolupráci a těším se na další.

David Velešínský

lektor NLP pro institut NLP ČR, lektor Hypnózy
konverzacnihypnoza.cz
Honzu jsem poznal jako velice svědomitého a schopného. Jeho silnou stránkou je naslouchat ostatním, pochopit zadání a přinést odpovídající návrhy. Otázka nad jeho prací nebyla, který z grafických návrhů je správně, ale který z jeho (všech správných) návrhů vybereme. Honza je kreativní člověk otevřený novým věcem a poznání.

Lukáš Viktora

Independent Senior Consultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS