Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Křivonožka > Ukázky práce > Topná stěna těžkých kamen ve vedlejším pokoji (finální omítky jsou dílem Ondřeje Netíka).

Topná stěna těžkých kamen ve vedlejším pokoji (finální omítky jsou dílem Ondřeje Netíka).

Zobrazuji položku č. 32 z celkem 95 položek v této galerii:

Topná stěna těžkých kamen ve vedlejším pokoji (finální omítky jsou dílem Ondřeje Netíka).
« Předcházející Těžká akumulační kamna s lavičkou a sporákem  (zobrazit v plné velikosti)Zaoblený plášť kamen s několika teplými nikami. (Finální omítky a mozaika je dílem Ondřeje Netíka)  (zobrazit v plné velikosti)Topná stěna těžkých kamen ve vedlejším pokoji (finální omítky jsou dílem Ondřeje Netíka).  (náhled aktuálně zobrazené položky)Těžká akumulační kamna s kachlovou mozaikou, čekají na finální hliněnou omítku  (zobrazit v plné velikosti)Boční stěnu kamen zdobí mozaika, přední stranu spirálové kachle a kachle kolem dvířek  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Jan Křivonožka

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby, truhlář a lektor řemesel — Tradiční kachlové sporáky a akumulační kamna na míru, která zdravým sálavým teplem vytopí celý dům. Také rekonstrukce topidel, stavby chlebových pecí, analýzy tepelných potřeb objektu, konzultace, kurzy tradičních řemesel aj. Vzdělání, praxe, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 728 260 738 ~ Email: honza@krivonozka.cz ~ Web: https://picasaweb.google.com/10665291680…
Místo: Fulnek (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Ing. Jan Křivonožka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS