Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Křivonožka > Ukázky práce > Těžká kamna jako centrum slaměného bungalovu. (návrh: MgA. Pavel Zemánek, papapawlin@email.cz)

Těžká kamna jako centrum slaměného bungalovu. (návrh: MgA. Pavel Zemánek, papapawlin@email.cz)

Zobrazuji položku č. 56 z celkem 95 položek v této galerii:

Těžká kamna jako centrum slaměného bungalovu. (návrh: MgA. Pavel Zemánek, papapawlin@email.cz)
« Předcházející Rekonstruovaný kachlový sporák se starými kachli a kováním  (zobrazit v plné velikosti)Experimentální kachlový sporák  (zobrazit v plné velikosti)Těžká kamna jako centrum slaměného bungalovu. (návrh: MgA. Pavel Zemánek, papapawlin@email.cz)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Teplovodní akumulační kamna, autor: MgA. Pavel Zemánek, papapawlin@email.cz  (zobrazit v plné velikosti)Bílá kamna s ležením a se sporákem. autor: MgA. Pawel Zemánek email: papapawlin@email.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Jan Křivonožka

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby, truhlář a lektor řemesel — Tradiční kachlové sporáky a akumulační kamna na míru, která zdravým sálavým teplem vytopí celý dům. Také rekonstrukce topidel, stavby chlebových pecí, analýzy tepelných potřeb objektu, konzultace, kurzy tradičních řemesel aj. Vzdělání, praxe, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 728 260 738 ~ Email: honza@krivonozka.cz ~ Web: https://picasaweb.google.com/10665291680…
Místo: Fulnek (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Ing. Jan Křivonožka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS