Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kyzlink > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UI/UX designér pro mobilní aplikace a weby

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Jan Kyzlink:
S Honzou jsem pracovala na 3 projektech, kde jsem mu zadávala práci jako analytik. Spolupráce s ním byla vysoce profesionální. Vždy si na základě analýzy vydefinoval vstupy pro design a následně poslal několik verzí, kde vždy přidal své nápady a postřehy na vylepšení. Všechny projekty byly dodány ve Full HD rozlišení. Líbí se mi jeho kreativní nápady a přístup k práci a ke klientovi.

Svetlana Margetová

Spolupráce dobrá, věcná rychlá. Komunikace výrazně nadprůměrná (dokonce bere telefony). S Výsledkem jsme spokojeni. Děkuji a mohu doporučit.

Michal Čevela

Spolupráce s Janem Kyzlinkem je velmi flexibilní a rychlá. VZS ČČK Blansko jej oslovila po mnoha společně strávených chvílích v bazénu a ani netušila, že z webových stránek vznikne něco tak vizuálně podařeného a zároveň praktického. Jan Kyzlink je ve svém oboru profesionál, se kterým se výborně komunikuje a je velmi kreativní. Spolupráci s ním vřele doporučujeme.

Ing. Jiří Rydval

Místní skupina Vodní záchranné služby Českého Červeného kříže Blansko
predseda@vzs-blansko.cz ~ 775 333 309
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS