Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kyzlink > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UI/UX designér pro mobilní aplikace a weby

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Jan Kyzlink:
S Honzou jsme spolupracovali na několika mobilních aplikacích a nemohu si na spolupráci vůbec stěžovat a stejně tak klienti byli pokaždé spokojeni. Navržená grafika aplikací byla vždy pěkná, moderní a s přihlédnutím na specifikace jednotlivých platforem (Android, iOS). Zároveň pak nebyl problém návrhy ještě měnit podle potřeb zákazníka či dle možností nás programátorů. Jsem rád, že naše spolupráce dále pokračuje a těším se na další budoucí projekty.

Libor Zapletal

www.mixedapps.cz ~ libor.zapletal@mixedapps.cz ~ 722 037 390
Maximální spokojenost. Co jsme si domluvili, to sedělo. Příjemné jednání, zajímavé nápady, rychlost, preciznost a odbornost na odpovídající úrovni. Mohu vřele doporučit všem.

Milan Müller

Obalnet s..r.o.
obalnet.cz ~ milan.muller@inpap.cz ~ 776 160 001
S panem Kyzlinkem se mi spolupracovalo výtečně. Návrhy loga dodal v různých náhledech, udělal úpravy podle našich požadavků a dodal v potřebných formátech na závěr a to vše velmi rychle. Chtěla bych mu tímto velmi poděkovat za čas, který tím strávil a za spolupráci.

Petra Bernatíková

EkoInkubátor, z.s.
www.fss.muni.cz ~ bernatik@fss.muni.cz ~ 732 839 653
S Honzou jsem pracovala na 3 projektech, kde jsem mu zadávala práci jako analytik. Spolupráce s ním byla vysoce profesionální. Vždy si na základě analýzy vydefinoval vstupy pro design a následně poslal několik verzí, kde vždy přidal své nápady a postřehy na vylepšení. Všechny projekty byly dodány ve Full HD rozlišení. Líbí se mi jeho kreativní nápady a přístup k práci a ke klientovi.

Světlana Margetová

Data Analyst
svetlana@margetova.eu ~ 725 423 538
Spolupráce s Janem Kyzlinkem je velmi flexibilní a rychlá. VZS ČČK Blansko jej oslovila po mnoha společně strávených chvílích v bazénu a ani netušila, že z webových stránek vznikne něco tak vizuálně podařeného a zároveň praktického. Jan Kyzlink je ve svém oboru profesionál, se kterým se výborně komunikuje a je velmi kreativní. Spolupráci s ním vřele doporučujeme.

Ing. Jiří Rydval

Místní skupina Vodní záchranné služby Českého Červeného kříže Blansko
predseda@vzs-blansko.cz ~ 775 333 309
Pan Kyzlink od nás dostal zadání pro vytvoření webu, eshopu a grafiky pro sportovní zboží. Od základního stručného popisu dokázal svou kreativitou a nápady posunout celý projekt o několik pater výše a přinesl mnohé navíc, co jsme při zadávání na začátku spolupráce ani nečekali. Profesionálním přístupem a důrazem na detaily pak vše přetavil ve výsledek přesahující naše očekávání. Velmi si cením zejména kreativity, s jakou nabídl několik variant řešení a dodal nápady, které souzněly s celkovou koncepcí a výrazně celý projekt povýšily.

Michal Přikryl

michal.prikryl@atlas.cz ~ 725 604 608
Spolupráce dobrá, věcná rychlá. Komunikace výrazně nadprůměrná (dokonce bere telefony). S Výsledkem jsme spokojeni. Děkuji a mohu doporučit.

Michal Čevela

cevik@email.cz ~ 776 854 577
S panem Kyzlinkem spolupracujeme již několik let. Jsme moc spokojeni a vždy se těšíme na další projekt. Naše společné projekty: www.nemocnice-trebotov.cz, www.gps-dohled.cz, www.viseman.org a mnoho dalších.

Čeněk Jůzl

IT technik
spravce-site.cz ~ cj@ppc.cz ~ 775 111 039
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS