Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Onesork > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Onesork — SEO specialista a poradce pro internetový marketing

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Jan Onesork:
Snažili jsme se nejprve sami být vidět na internetu a brzy nám došlo, že nestačí jednorázová konzultace na téma SEO. Oslovili jsme tedy několik SEO analytiků a vybrali jsme Honzu, který nám již rok pomáhá se zviditelněním webu. Máme pozitivní zpětnou vazbu od veřejnosti a klientů, řada z nich nás snadno najde na internetu a využívá naše služby kariérového poradenství.

Mgr. Hana Rozprýmová

vedoucí centra, Centrum vzdělávání všem
www.vzdelavanivsem.cz
SEO se povedlo perfektně, všechna klíčová slova jsou první nebo v TOP 5 v obou vyhledávačích (Google, Seznam). Návštěvnost šla rapidně nahoru a přilákalo to také hodně konverzí. Honzovy argumenty se mi zdály přesvědčivé a jsem rád, že jsem se pro něj rozhodl.

Jan Ševčík

jednatel, SnadnýWeb.cz
www.snadnyweb.cz
Pro náš nový projekt Originální knihy jsme potřebovali nastavit webovou analytiku. Oslovili jsme Jana Onesorka a to byla opravdu dobrá trefa! Na každé spolupráci si vždy vážíme věcné a srozumitelné komunikace, a ta byla v tomto případě opravdu na jedničku s hvězdičkou. Komunikace probíhala velmi operativně, práce byla odvedena kompletně a v bleskovém termínu. S dalšími potřebami ohledně internetového marketingu našeho projektu se určitě na Honzu znovu obrátíme.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka ELTISK s.r.o.
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS