Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Onesork > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Onesork — konzultant internetového marketingu a SEO pro anglicky mluvící země

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Jan Onesork:
Snažili jsme se nejprve sami být vidět na internetu a brzy nám došlo, že nestačí jednorázová konzultace na téma SEO. Oslovili jsme tedy několik SEO analytiků a vybrali jsme Honzu, který nám již rok pomáhá se zviditelněním webu. Máme pozitivní zpětnou vazbu od veřejnosti a klientů, řada z nich nás snadno najde na internetu a využívá naše služby kariérového poradenství.

Mgr. Hana Rozprýmová

vedoucí centra, Centrum vzdělávání všem
www.vzdelavanivsem.cz
SEO se povedlo perfektně, všechna klíčová slova jsou první nebo v TOP 5 v obou vyhledávačích (Google, Seznam). Návštěvnost šla rapidně nahoru a přilákalo to také hodně konverzí. Honzovy argumenty se mi zdály přesvědčivé a jsem rád, že jsem se pro něj rozhodl.

Jan Ševčík

jednatel, SnadnýWeb.cz
www.snadnyweb.cz
Pro náš nový projekt Originální knihy jsme potřebovali nastavit webovou analytiku. Oslovili jsme Jana Onesorka a to byla opravdu dobrá trefa! Na každé spolupráci si vždy vážíme věcné a srozumitelné komunikace, a ta byla v tomto případě opravdu na jedničku s hvězdičkou. Komunikace probíhala velmi operativně, práce byla odvedena kompletně a v bleskovém termínu. S dalšími potřebami ohledně internetového marketingu našeho projektu se určitě na Honzu znovu obrátíme.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka ELTISK s.r.o.
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
Prozatím vstupní analýza, analýza klíčových slov a příprava na spuštění původního e-shopu v Magento. Situace je složitější než u klasického samostatného CZ shopu, jedná se o mezinárodní strukturu e-shopů s centrálou. Nicméně pan Onesork si vede výborně. Spolupráci s ním vřele doporučuji! Skvělá komunikace, vstřícnost a trpělivost, rychlost, ale zároveň pečlivost. Dokáže předat informace pro laika ve srozumitelné řeči. Pokud nastanou jakékoliv překážky na cestě, nebojí se je řešit a snaží se je vždy vyřešit a dotáhnout do konce. Skvěle se orientuje a nakonec umí krásně koordinovat a priorizovat proces za vás.

Nikola Geržičáková

www.mytummy.cz
Dobrý den, s panem Onesorkem jsme moc spokojeni, jak po stránce výkonu, tak komunikace. Pro naši internetovou agenturu v Brně digishock.cz nám pomáhá s realizací PPC kampaní a SEO. Takže doporučuji www.onesork.cz

F. Blum

tvůrce webových stránek, digitální agentura V Brně
www.digishock.cz
Honza se s námi podělil o své bohaté zkušenosti s Facebook lokální propagací. Po dvou hodinách jeho výživné konzultace jsme schopni nastavit vlastní kampaň a získávat více zákazníků do našich kamenných prodejen. Máme velmi pozitivní zkušenost s Honzou a jeho vzdáleným poradenstvím pomocí Skype a sdílené obrazovky.

Marek Lustyk

www.ergotep.cz ~ lustyk.m@ergotep.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS