Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Rozehnal > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Rozehnal — webdesignér a programátor

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Jan Rozehnal:
Vybral jsem si neobvyklý koníček a přesto se Honza dokázal vcítit do mých potřeb a se svým studiem vytvořil pěkné a přehledné stránky, aby každého zaujaly. Nebyly to první stránky, které pro mě vytvořil. Pokaždé mu stačily jen drobné informace, z kterých dokázal vytvořit a odvést profesionální práci ve svém oboru. Práce to není rozhodně jednoduchá. Nejvíce oceňuji, že pokaždé dokázal vyhovět potřebám a představám zákazníka. Nejdříve vytvořil grafický návrh a až po schválení pokračoval v práci, která netrvala dlouho. Přeji hodně spokojených zákazníků a děkuji za poctivě odvedenou práci v krátkém čase.

Petr Svoboda

modelář a entomolog
S Janem Rozehnalem spolupracujeme již několik let od vzniku našeho e-shopu a naši spolupráci hodnotíme kladně. Jan je odborník, vyřeší každý problém a úlohu za velmi přijatelných cenových podmínek. Jelikož se jedná o kvalitního člověka, je třeba dohodnout si určitý časový rámec, neboť má hodně práce a zakázek, nemůže se věnovat všem a hned.

Mário Ráth

obchodní ředitel ve firmě E-podnikatel.sk
www.e-podnikatel.sk ~ mario.rath@e-podnikatel.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS