Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Jan Skrášek > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Jan Skrášek — fotograf a provozovatel mobilního fotografického studia

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace MgA. Jan Skrášek:
Fotografických služeb Jana Skráška využíváme v design studiu již několik let. Převážně k vlastní obrazové dokumentaci a tvorbě reklamní fotografie produktového a průmyslového designu pro klienty v EU. Služby fotografa jsou na vysoce profesionální úrovni ze strany samotného řemesla i managementu celého procesu. Cit pro zadání, tvůrčí talent a zájem o umění pak už jen dotváří komplexnost, která je charakteristická pro ty nejlepší.

David Polášek

designér
www.designovo.net
S Honzou jsem měl to potěšení už několikrát spolupracovat a vždy šlo o velmi profesionální a vysoce kvalitní práci. Mezi Honzovy přednosti patří především velká technická zdatnost, rychlost a příjemný přístup. S ženou jsme si ho proto vybrali i jako svatebního fotografa.

Pavel Novák

designer a ilustrátor
http://www.behance.net/darkfejzr ~ pavel.novak@madeo.cz
Spolupráce s panem Skráškem je bezpochyby energeticky přínosná činnost. Je to člověk naprosto oddaný svojí práci, je to z něho cítit a na výsledcích je to taky vidět. Posunul moje podnikání zase o kousek dál.

Zbyněk Zimčík

zlatnický ateliér Filip
604 246 884
Profesionální přístup, spolehlivost, flexibilita, neotřelé estetické cítění, bravurní znalost řemesla a především – což je u fotografa nejpodstatnější – bezvadné fotografie. Jan dokáže optikou svého fotoaparátu zaznamenat obvyklé věci neobvykle poutavě, což je jedním z mnoha důvodu, proč s ním spolupracuji již řadu let. Verdikt? Doporučuji!

Michal Kupilík

grafik, animátor, záhadolog
kupilik.com
Když jsem přemýšlela o kvalitním fotografovi na svoji svatbu, tak o Janu Skráškovi. Jeho práci i přístup znám již od školy, kde mě oslovil názorem ve fotografii. Jeho práce je kreativní a projevuje se v ní jeho vlastní osobnost. Fotografie se vyznačují čistotou, profesionalitou zpracování a ve volné tvorbě i trochou velmi příjemné mystifikace a humoru. Dívat se na svět pomocí jeho fotografie je opravdový zážitek. Čas a úsilí, které věnuje své práci, se pozná především na jeho výsledcích.

Marie Šoustalová

nábytkový designér
608 300 413
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS