Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jaromír Dvořáček

Jaromír Dvořáček

krizový a projektový interim manažer pro IT projekty

Jaromír Dvořáček

Nabízím krizový a projektový interim management se zaměřením na IT projekty a týmy, které pracují na dálku. Obvykle řeším krátkodobé projekty, jako je správné spuštění webu, odladění výkonu e-shopu nebo migrace služeb k jinému poskytovateli. Vyžívám se v řešení krizových situací.

  • Vím, jak nastavit fungování týmu – odřídit, uhlídat, zadávat práci, dodat výsledky, dodržet termíny a rozpočty
  • Výborně funguji s vývojáři a systémovými administrátory
  • Zajistím know-how i lidi

Z každého problému je cesta ven a já vám ji pomohu najít. Za posledních 12 let praxe jsem vedl systémové administrátory, vývojáře i marketéry. Moje hodinová sazba je 1.800 Kč, pro větší projekty tvořím pevný rozpočet.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Nejčastější způsob spolupráce

Zjistíte, že jste v krizové situaci, zavoláte mi – já poskládám dohromady tým na vyřešení vašeho problému. Pracuji především s vašimi zaměstnanci a dodavateli, dokud to jde a nebrzdí úspěch námi dohodnutého cíle. Věnuji se vašemu projektu, dokud jej úspěšně nedokončím.

Kontaktní informace

Jaromír Dvořáček
Trojská 781/126a
Praha 7
171 00
Mobil:608 667 701
Email:jd@jaromirdvoracek.cz
Web:www.jaromirdvoracek.cz
Skype:Skype jaromirdvoracek
Facebook:Facebook jaromirdvoracek
Twitter:Twitter jaromirdvoracek
LinkedIn:LinkedIn jaromirdvoracek
:76427269 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Jaromír naší firmě pomohl stát se ziskovou. Jednoduše nám ukázal, jak o zakázkách přemýšlet, jak je naceňovat a jak se jistit, abychom nekončili v mínusu. My ze samého nadšení o téhle stránce věci příliš nepřemýšleli. Už to by bohatě stačilo, abych ho doporučovala všude, kudy chodím. Ale plně jsem jeho schopnosti docenila až když dlouhodobě onemocněla moje společnice, klíčová osoba ve firmě. Jaromír mi pomohl zdárně dotáhnout všechny zakázky, vyjednal podmínky u dlouhodobě neplatících klientů a peníze skutečně získal. S jeho pomocí jsem firmu dokázala uřídit ke zdárnému konci a poplatit veškeré závazky s čistým štítem. Situaci, která pro mě mohla skončit finanční katastrofou, jsem díky Jaromírovi ustála s čistým štítem a v kladných číslech. Nikdy mu za to nepřestanu být vděčná.
Leňa Liebichová
CopyCon

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS