Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jaroslava Přerovská, MAE > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jaroslava Přerovská, MAE — soudní tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny a francouzštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Jaroslava Přerovská, MAE:
Paní Jarku moc doporučuji! Spolupráce s ní je výborná. Příjemná a rychlá komunikace, spolehlivost, flexibilita, profesionalita, rychlé přeložení textů. Oceňuji skvělou a velmi rychlou spolupráci v případech, kdy je třeba něco přeložit obratem.

Lenka Vodičková

Český národní podnik s.r.o.
manufaktura.cz
Jarka = profesionalita, spolehlivost, otevřenost, rychlost, preciznost… Vše stojí na prvním místě. Spolupracujeme na překladech mého e-shopu, článcích i tlumočení po mnoho let a k naprosté spokojenosti. Vždy vím, že pokud překlady má v rukou Jarka, budou v těch nejlepších. Navíc se maximálně snaží vyjít mi vstříc s termíny a reaguje velmi flexibilně. Pokud narazí na novou terminologii, vždy si vyhledá zdroje tak, aby překlad byl opravdu přesný. Pokud bych měla někoho pro překládání doporučit, byla by to rozhodně ona. Díky!

Petra Nemravová

www.nemravka.cz
Jarčiných služeb jsem využil pro překlady z ČJ do AJ. Jednalo se o několik písemných prací, včetně disertační práce. Celkový rozsah byl cca 50.000 slov. V textu bylo navíc použito mnoho odborných výrazů z oblasti ekonomie, ICT, personalistiky, řízení výroby, logistiky, strategického řízení atd., s nimiž si Jarka taktéž bravurně poradila. Veškeré překlady byly provedeny v dohodnutých termínech a v prvotřídní kvalitě. Vím, že pokud budu i v budoucnu potřebovat překlady, padne má volba opět na využití Jarčiných služeb.

Karel Col

Překladatelku Mgr. Jaroslavu Přerovskou mohu vřele doporučit. Dodané texty vždy přeložila rychle, výsledná cena korespondovala s nabídnutou cenou. Paní Přerovská při překladu plně respektovala naši specializaci – mezinárodní dopravu.

Vladimír Hrubeš

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS