Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jiří Daníček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jiří Daníček — specialista na rozvoj firem a týmů, psychologii obchodu a managementu

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. Jiří Daníček:
S Jiřím jsem se seznámila v průběhu koučovacího výcviku na Academy of Coaching Excellence. V průběhu této roční akademie jsem měla mnoho příležitostí poznat Jiřího jako kouče a jako člověka. Jiřího největší předností je jeho klidná a vyrovnaná povaha spojená s jeho přirozenou zvídavostí. V kombinaci s naprosto zvládnutými technikami koučování tyto vlastnosti přináší v jeho koučovacím stylu bezproblémové navázání vztahu s koučovaným, příjemné prostředí důvěry a oproštění se od ruchů okolí. Jiří mě při koučování dokázal naprosto odpoutat od reality a pak mě do ní s brilancí sobě vlastní vrátit, jen s trochu jiným pohledem a mnohem větší jistotou co dál. Jeho služby jako kouče mohu jen doporučit a přeji jeho budoucím klientům, aby si koučování s ním užili stejně jako já!

Markéta Kolačkovská

Leadership Development Program Manager ve společnosti Medtronic
S Jiřím jsme se dohodli, že pro společnost TNS Aisa připraví trénink prezentačních dovedností. Požadovali jsme nestandardní, spíše zážitkovou formu tréninku. Jiří naplnil naše očekávání a zpětná vazba od našich zaměstnanců byla velmi pozitivní. Trénink byl veden s ohledem na každého účastníka, byl praktický a účastníkům poskytl důležité a přínosné podněty. Díky této zkušenosti budeme spolupracovat s Jiřím i na dalších trénincích a těšíme se na spolupráci.

Jana Strnadová

HR Advisor ve společnosti TNS and Millward Brown Czech Republic
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS