Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří George Konečný > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jiří George Konečný — společenský a sportovní moderátor

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Jiří George Konečný:
Chcete mít záruku, že vaši hosté budou celou akcí příjemně provázeni? Chcete mít spoleh na moderátora, který bude neustále stoprocentně připraven reagovat? Volbou George vám, jako organizátorovi, spadne kámen ze srdce. Že jste zvolili dobře, poznáte už ve fázi přípravy. Pravidelná aktualizace informací, rekapitulace všeho podstatného před zahájením, pozorné seznámení se s okolnostmi, hosty, ostatním děním a hlavně zájem. To byly zásadní projevy před začátkem naší akce, které mi signalizovaly, že moderátorsky náš vánoční večírek klapne na jedničku. Očekávání se naplnila. George byl v každém okamžiku přítomen s absolutním přehledem o situaci, s přirozeným smyslem pro humor bavil, informoval, dokázal vyplnit nečekaně vzniklé hluché místo, zvládl přimět „rebelsky nespolupracující účinkující“ :- ) k akci, přizpůsobil rétoricky projev osazenstvu, dokázal vést rozhovory s hosty aniž by byla znát připravená linka rozhovoru, a jednoznačně významně přispěl k tomu, že náš vánoční večírek utekl jako voda a všichni se báječně bavili. Doufám, Georgi, že se brzy uvidíme a ještě jednou díky!

Radka Pučelíková

HR Manager v AIMTEC
www.aimtec.cz
Již delší dobu si naše společnost ZAT a.s. lámala hlavu nad tím, jak srozumitelně, jednoduše, vtipně a zároveň s grácií představí svým 370 zaměstnancům novou VIZI společnosti do roku 2022. Měli jsme o akci svou určitou představu, ale teprve se vstupem Jirky do celého projektu nabyl projekt velice rychle konkrétních a velmi zásadních rysů. Celá přípravná fáze trvala něco málo přes měsíc, ale výsledek byl naprosto úžasný. Všech 370 lidí se sešlo v jeden čas na jednom místě a sdílelo jeden společný zážitek, který nám Jirka umožnil zažít. Takové věci se nestávají každý den. A troufám si říci, že to bylo hlavně díky Jirkovi. Proto mu dávám všechny palce co mám nahoru a doporučuji i ostatním – coby moderátora i produkčního takto náročných firemních akcí.

Alena Svátová

ředitelka divize Medical ve společnosti ZAT a.s.
www.zat.cz/cz/za-aci-spolecne-zasadili-s… ~ alena.svatova@zat.cz ~ 736 519 402
Jirka je skvělý moderátor. Moderoval nám akci Harfandění. Skvělá práce s dětmi i dospělými. Vřele doporučuji.

Eva Skovajsova

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS