Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Kaňa

Ing. Jiří Kaňa

copywriter

Ing. Jiří Kaňa

Máte něco na srdci? Poznám to nejdůležitější a vaše čtenáře proměním v zákazníky. Jsem textař pro váš web a tiskoviny. Pomohu vám být vidět na správných místech, zvýšit návštěvnost webu a přimět lidi milovat vaši značku. Pro živnostníky, malé i velké firmy vytvořím:

  • nové webové stránky,
  • firemní časopisy a publikace,
  • články do blogu,
  • tiskové zprávy,
  • katalogy a letáky,
  • advertoriály.

Moje motto: Píšu, tedy jsem. Pokud mi dodáte už hotový materiál, stylisticky jej učešu pro vaši cílovou skupinu. Psát texty jsem se naučil v PR agentuře Stance Communications před více než 8 lety a baví mě to dodnes. Trénoval jsem při tvorbě nových webů, tiskových zpráv, článků, newsletterů i scénářů k videím pro TaylorWessing, China Tours, OKIN Group či Ústav pro péči o matku a dítě. Pomáhal jsem připravovat a vést kampaně VZP (Pejsek Zoubek) a RBP (Zdravý zoubek nebolí, Nemoc nemá moc). Podílím se na kampaních neziskovek, jako je Zelený kruh.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co mám na svědomí?

Kontaktní informace

Ing. Jiří Kaňa
Patočkova 1417/41
Praha 6
169 00
Mobil:607 800 915
Email:kana.jiri@gmail.com
Účet:1484894016 / 3030
:04924151

Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Petruželová
S Jirkou spolupracuji už několik let a jsem ráda, že ho mám. Vždy, když potřebuji kvalitního a rychlého copywritera na výpomoc s texty, obracím se na něj. A proč? Dokáže se tzv. „nacítit“ a do textů přenést onu přidanou hodnotu, která na vás při čtení dýchne. Vtip, profesionální podtón, odborné znalosti, chutě, vůně, krása – vše co chcete sdělit své cílové skupině a nevíte jak na to, najdete v Jirkou zpracovaných textech. Navíc se nebudete zbytečně muset zdržovat s podklady a sáhodlouhým vysvětlováním. Jirka pracuje samostatně, velice rychle dokáže pochopit přání klienta a ztotožnit se s myšlením příjemce sdělení. Kdybych to tedy měla celé shrnout: Hledáte copywritera? Hledáte Jirku! :-)
PR manažerka, copywriterka a produkční

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS