Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Michal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Michal — poradce v oblasti výzkumu trhu, marketingu a obchodní strategie

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Jiří Michal:
S Jirkou jsem spolupracovala více jak 10 let. Vždy jsem byla unešená jeho expertízou a jeho nekonvenčními nápady. Patří mezi top odborníky, kteří umí postavit úspěšnou značku a efektivní komunikaci. Jirka není jen výzkumník, ale je i silný v budování strategií, které přinášejí konkrétní prodejní výsledky. Vždy jsem obdivovala Jirkovy schopnosti měnit status quo, zachovávat si objektivní pohled, i když to někdy nebyl pohled populární. Jirka patří mezi průkopníky inovativních postupů. Jirka je přínosem každé společnosti, která potřebuje prorazit nebo posunout podnikání dále.

Zuzana Jankovská

Client Director, Millward Brown
www.millwardbrown.com ~ zuzana.jankovska@millwardbrown.com ~ 608 270 213
Spolupracoval jsem s Jirkou více jak 8 let. Jirka je respektovaný Consumer Insights odborník. Jeho zkušenosti z rychloobrátkového trhu, s budováním strategií, jeho upřímnost a pragmatismus a jeho pozitivní způsob jak nabourávat status quo z něj dělá neocenitelného týmového hráče. Jirka představil společnosti Mondeléz tzv. co-creativní metody, které vygenerovaly mnoho skvělých nápadů. Jirka výrazně přispěl například k nové strategii Fidorky či k úspěšnému uvedení na trh výrobků jako jsou BeBe Dobré ráno Mini, Mazané či TUC Break.

Petr Adamec

Group Product Manager ve společnosti Mondeléz
www.mondelezinternational.com ~ petr.adamec@mdlz.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS