Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Nekvindová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Nekvindová — překladatelka a lektorka němčiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Jitka Nekvindová:
Provozujeme v Německu advokátní kancelář a překladatelskou agenturu pro odborné právnické překlady. V této oblasti spolupracujeme úspěšně s paní Nekvindovou, která pro nás průběžně překládá různé texty s převážně právnickým obsahem. Vážíme si zejména spolehlivosti a hlubokých znalostí odborné právnické terminologie, kterými se vyznačují překlady paní Nekvindové. Bezproblémově zvládá také větší množství výchozího textu, a to vždy na vysoké překladatelské úrovni. Tím se stala paní Nekvindová v oblasti překladu do nebo z českého jazyka nepostradatelnou kolegyní, se kterou rádi spolupracujeme.

Dr. jur. Manfred Gratzl

Překlad odborného textu zaměřeného na automobilový průmysl byl paní Nekvindovou zpracován na vysoké úrovni. S odborností, kvalitou a výstižností překladu jsem spokojen. Velice si cením věcné, rychlé a efektivní komunikace, kterou nabízí. Nejinak tomu je s cenou, která je za perfektní práci více než výhodná. Těším se na další spolupráci a všem zájemcům vřele doporučuji!

Ing. Petr Kašpar

Jsme velice spokojení s kvalitou a rychlostí odborných překladů do němčiny. Listiny, přeložené Mgr. Jitkou Nekvindovou, byly uznány jak na Městském, tak i na Finančním úřadě v SRN. Vřele doporučuji spolupráci.

Jan Beránek

Řídící systémy s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS