Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Pourová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Pourová — korektorka a lektorka českého jazyka

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Jitka Pourová:
Spolupracujeme s Jitkou už rok a půl. Ta doba je úplně dostatečná, abych se přesvědčil, že Jitka je skutečná odbornice ve studiu jazyků. Má systematizovaný, ale dost osobní přístup k uspořádání lekce. Učební plán se formuje v souladu s účelem a zájmy studentů. Cítím stabilní pokrok, začínal jsem se učit s učebnicí A1/1, minulý týden jsem rozbalil učebnici B1. Když jsem měl první lekci, nerozuměl jsem ničemu, co říkají lidi. Teď už se můžu dívat na TV, číst knihy se slovníkem, vysvětlit, co potřebuji v obchodě, u doktora, v restauraci, na magistrátu atd. Vždycky jsem byl špatný student, ale Jitka umí organizovat lekce tak, že to nebude nudit, a právě naopak to bude jako zajímavá hra, ve které cena je znalost jazyka.

Ruslan Mukhamedov

programátor ve firmě Microsoft
https://www.linkedin.com/in/mukhamedov/
S paní Pourovou spolupracujeme dlouhodobě, realizuje pro nás korektury a stylistické úpravy textů. Její práce je vždy rychlá a profesionální.

Ludmila Třešítková

Unicorn Systems
Lucie Gramelová
Kdybych neznala Jitku, opravdu nevím, koho bych doporučovala na češtinu pro cizince. Jitka vyučuje svoje studenty komunikativní a zážitkovou metodou – společné vaření je jen jedna z mnoha aktivit, při kterých se mohou cizinci zábavně učit česky. Zároveň využívá moderní metody výuky jako jsou například aplikace.

Lucie Gramelová

jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS