Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Josef Antoš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Josef Antoš — webdesignér a vývojář webových aplikací

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Josef Antoš:
Find a Creative Pro byl velmi náročný projekt. Josef Antoš se jej zhostil se ctí a přidal vlastní zkušenosti a kreativní nadhled, který náš nápad přivedl k životu. Jsme nesmírně vděční za oddanost věnovanou naší webové stránce, která je teď unikátní a renomovanou službou pro kreativní lidi na volné noze.

Richard Forsyth

www.findacreativepro.com
Nejvíce oceňuji velmi vstřícnou a bezproblémovou spolupráci. Děkuji za vyřešení všech, mnohdy velmi náročných požadavků a hladký vývoj celých webových stránek.

Ing. Tereza Vlasáková

www.perenniculum.cz
Se spoluprací jsme nad míru spokojeni. Vše proběhlo bez komplikací a zbytečných průtahů. Profesionální přístup a vlastní iniciativa nám ušetřily mnoho času a starostí. Pokud bychom rozšiřovali současný web, určitě bychom se na Vás opět obrátili.

Jana Holzbecherová

Spolek českých perenářů
Nejvíce oceňuji velmi vstřícnou a bezproblémovou spolupráci. Děkuji za vyřešení všech – mnohdy velmi náročných – požadavků a hladký vývoj celých webových stránek.

Tereza Vlasáková

www.perenniculum.cz
Služby pana Antoše mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem mu práci na webových stránkách mého projektu, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

Jakub Žižka

Mimořádné nemovitosti
Děkuji za nasazení při práci na transformaci naší webové stránky do nové podoby. Pan Antoš předčil naše požadavky a očekávání. V budoucnu budeme určitě dál využívat vašich služeb. Těšíme se na další spolupráci.

Ricardo Montari

SAPaving (JAR)
S Josefem spolupracuji již několik let, nejprve pro mne pracoval jako zaměstnanec, nyní jako subdodavatel. Josef má velmi jasné pochopení pro potřeby klientů, má talent a nadšení pro programování, je spolehlivý a vždy dodá projekt včas a plně funkční. Těším se na naši budoucí spolupráci.

Tom Vaughton

Varn, Velká Británie
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS