Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Josef Antoš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Josef Antoš — webdesignér a vývojář webových aplikací

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Josef Antoš:
Find a Creative Pro byl velmi náročný projekt. Josef Antoš se jej zhostil se ctí a přidal vlastní zkušenosti a kreativní nadhled, který náš nápad přivedl k životu. Jsme nesmírně vděční za oddanost věnovanou naší webové stránce, která je teď unikátní a renomovanou službou pro kreativní lidi na volné noze.

Richard Forsyth

www.findacreativepro.com
Nejvíce oceňuji velmi vstřícnou a bezproblémovou spolupráci. Děkuji za vyřešení všech, mnohdy velmi náročných požadavků a hladký vývoj celých webových stránek.

Ing. Tereza Vlasáková

Autorka je zahradní a krajinářská architektka
www.perenniculum.cz ~ tereza@designspace.cz ~ 775 978 707
Se spoluprací jsme nad míru spokojeni. Vše proběhlo bez komplikací a zbytečných průtahů. Profesionální přístup a vlastní iniciativa nám ušetřily mnoho času a starostí. Pokud bychom rozšiřovali současný web, určitě bychom se na Vás opět obrátili.

Jana Holzbecherová

Spolek českých perenářů
Služby pana Antoše mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem mu práci na webových stránkách mého projektu, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

Jakub Žižka

Mimořádné nemovitosti
Děkuji za nasazení při práci na transformaci naší webové stránky do nové podoby. Pan Antoš předčil naše požadavky a očekávání. V budoucnu budeme určitě dál využívat vašich služeb. Těšíme se na další spolupráci.

Ricardo Montari

SAPaving (JAR)
S Josefem spolupracuji již několik let, nejprve pro mne pracoval jako zaměstnanec, nyní jako subdodavatel. Josef má velmi jasné pochopení pro potřeby klientů, má talent a nadšení pro programování, je spolehlivý a vždy dodá projekt včas a plně funkční. Těším se na naši budoucí spolupráci.

Tom Vaughton

Varn, Velká Británie
varn.co.uk ~ t.vaughton@varn.co.uk
Michael Petrus
Naprostá spokojenost! Josef dle mého názoru poskytuje nadstandardní služby, byl velice ochotný a v kritickou chvíli neváhal zvednout telefon a problém řešit, což jsem u webaře značně ocenil, protože to rozhodně není pravidlem. Nejen expertíza, ale i komunikace je pro mě velmi důležitá, a proto doporučuji pro spolupráci se zelenáči i profíky!

Michael Petrus

ilustrátor a mentor kreativních profesionálů
Moje první zkušenost s Josefem přišla v době, kdy pracoval pro varn.co.uk, kde byl součástí týmu lidí, který nám dodal na zakázku vytvořenou webovou stránku agilním způsobem. Stránka byla nadesignována, vyvinuta a publikována během 7 týdnů. Od té doby se zlepšilo naše SEO a Josef dodnes poskytuje kvalitní podporu přes WeDesIn v podobě měsíčních aktualizací, údržby a vývoje nových částí. Přestože se nachází v zahraničí, naše spolupráce probíhá hladce díky jeho dobrým komunikačním schopnostem a ochotě pomoci během okamžiku.

David Hagelthorn

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS