Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Josef Tůša > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Josef Tůša — kouč a lektor pro osobní a profesní rozvoj

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Josef Tůša:
Koučování Josefa Tůši mi pomohlo zorientovat se v neustálém zahlcení úkoly, e-maily a závazky. Navíc mě přirozeně dovedlo k Allenově metodě GTD, což k pozitivnímu ovlivnilo můj život. Oceňuji trpělivost, nevnucování vlastního pohledu, profesionální a zároveň lidský přístup.

David Zahumenský

předseda Ligy lidských práv
www.llp.cz
Josef Tůša mi svým vstřícným, osobním a lidským přístupem otevřel cestu k novým efektivním způsobům přemýšlení, plánování i rozhodování. Josefovo nenucené vedení k realizaci konkrétních kroků či pojmenování a naplňování vlastních myšlenek, nápadů a řešení navíc zaručuje udržitelnost a reálnost výsledků koučování. Spolupráci s Josefem Tůšou mohu jen doporučit!

Dalimil Toman

ředitel Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz
Josefa Tůšu mohu jen doporučit. Pomůže vám vyjasnit si pracovní priority, zlikvidovat „balast“ a má i schopnost dobíjet energii.

Bohuslav Binka

vedoucí Katedry environmentálních studií
binka@fss.muni.cz
S Josefem jsem přišel na zajímavou věc – kouč je něco jako nejlepší kamarád, kterého nemáte, ale díky Bohu si ho můžete alespoň najmout. Někdo, kdo s vámi bez nároků na vlastní ego probere to, co trápí VÁS a nebude kontrovat tím, co trápí jeho. Josef je výborný kouč a práce s ním mě posunula dostatečně výrazně na to, abych byl ochoten napsat toto doporučení. Neváhejte a proberte s Josefem to velké téma, co vás trápí – nebudou to vyhozené peníze.

Milan Krčma

sales
www.moravia.com ~ mkrcma@moravia.com
Pan Tůša mi velmi pomohl s mým rozhodováním o dalším pracovním směřování a otevřel mi úplně nový pohled na pracovní svět kolem mě. Celé setkání probíhala ve výborné atmosféře plné vzájemné důvěry a uznání. Pan Tůša na mě působí jako opravdový profesionál, který ví co dělá a na prvním místě je pro něj klient. Kdybych potřeboval znovu pomoci, neváhal bych ho opětovně kontaktovat.

Miloslav V.

service coordinator v IBMCY
Většina lidí, pokud je spokojena se službou, ji dále doporučí, a já chci doporučit spolupráci s koučem, panem Tůšou. Témata rozhovoru mohou být velmi různorodá a při každém mi svými otázkami pomohl k novým vhledům, podnětům a nápadům. Po několika hodinách vzájemného setkávání jsem si srovnal myšlenky, životní situaci a konečně našel svůj životní cíl!

Miroslav Sedlák

vedoucí studia Naweb
www.naweb.cz
Líbí se mi, že pan Tůša je jak životní kouč i profesní kouč, takže není problém probrat jakékoli téma, kde zrovna váhám. Sama si o sobě myslím, že jsem velmi systematický člověk a mám vše přesně naplánované, ale o to více mě rozhodí, když si s něčím nevím rady, objevím svoji slabinu a netuším, jak se přes to přenést a postoupit opět o krok dál. Přesně v tomto bodě je tu pan Tůša, který mě dobře mířenými otázkami a někdy i užitečnými radami dokáže dále posunout, odbourat můj vnitřní blok a podle materiálů z koučování pak můžu pokračovat ve své cestě. Těším se na další setkání.

Iva Mráčková

majitelka kadeřnického salonu
Z každého setkání s panem Tůšou si odnáším velkou porci motivace. Pomohl mi najít spoustu drobností, které mi bránily ve zdárném dokončení mých projektů. Přiměl mne hledat i na místech, kam by mne samotného nenapadlo se podívat. Díky němu jsem našel spousty námětů pro zlepšení svého osobního i profesního života. Pokud hledáte kouče, se kterým se vám bude příjemně pracovat, Josefa Tůšu rozhodně doporučuji.

Víťa Plšek

Java programmer; Home Credit International
Když se setkáte s koučem Josefem Tůšou, zaznamenáte velmi profesionální přístup v kontextu, kde jeden má potřebu si něco ujasnit a druhý ochotu mu v tom pomoci. Díky dvěma konzultacím s tímto profesionálem se mi dostalo profesionality i velké lidskosti zároveň. V prostředí důvěry mi pan Tůša pomohl ujasnit si další kroky mého pracovního směřování ve smyslu rozvoje firmy. Jako psychoterapeutka a také kouč uznávám základní předpoklad, že odborníkem na svůj pracovní život je vždy sám pracovník - ovšem pracovní záměry musejí vyrůst a ukotvit se právě s odborníkem na toto ukotvení. Pro mě je pan Tůša takovým odborníkem a nejen to, jeho konzultace jsou i krásným zážitkem.

Alexandra Polášková

lektorka, konzultantka a certifikovaná psychoterapeutka systemické psychoterapie
Koučování Josefa Tůši můžu vřele doporučit z vlastní zkušenosti. Nejenže je vynikající ve své práci kouče, ale oceňuji i jeho osobní a respektující přístup k lidem, což během koučovacího rozhovoru vytváří velmi příjemnou a tvořivou atmosféru, v níž je radost posouvat svá témata. Navíc Josef dbá i na to, aby se klient stále orientoval, kde právě v rozhovoru jsme, a co z něj chci já jako klient vytěžit, což mi v práci na mém tématu hodně pomáhá.

Adéla Kulštrunková

předsedkyně Hnutí Brontosaurus, koučka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS