Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mgr. Kamila Hasik > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Mgr. Kamila Hasik — koučka firem

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Mgr. Kamila Hasik:
Těším se na každé koučovací setkání s Kamilou, protože vždy odcházím nabitá novou energií a s vědomím své vlastní hodnoty a jedinečnosti. Práce s ní mi pomohla lépe porozumět sama sobě v osobním a pracovním životě, odhalit určité vzorce chování z minulosti, rovnou s nimi začít pracovat, a uvědomit si, že si svůj život sama vytvářím vlastními myšlenkami. Věci v mém životě se díky práci s Kamilou daly neuvěřitelně do pohybu. Kamila má úžasnou energii, je velmi profesionální a zároveň lidská a citlivá. Pro mě je příkladem nového přístupu k businessovým tématům skrz uvědomění si vlastní individuality. Její cesta je pro mě inspirací a každé setkání mi přináší spoustu nových vhledů na svět okolo nás.

Lenka Krkošková

Senior GM Assistant/HR, Mary Kay (Czech Republic)
www.marykay.cz ~ lenka.krkoskova@mkcorp.com ~ 296 114 177
Kamilo, konzultaci s Vámi vnímám jako úlevu. Měl jsem na Vás připravené otázky, a aniž bych je vyjádřil, byly zodpovězeny. To, co jste mně sdělila, je zatím nejucelenější pohled na to, s čím jsem přišel vybaven na tento svět. Moc díky a přeji hodně dalších zdařilých sezení!

Libor Zinkaizl

ředitel Business for Breakfast, Praha
www.obchodnisnidane.cz ~ libor@bforb.cz ~ 603 438 112
Interiérová a osobní konzultace s Kamilou předčila všechna má očekávání. Báječná kombinace vysoce profesionálního a zároveň lidského přístupu. Naprostá koncentrace na klienta, velice praktické rady a v neposlední řade milý smysl pro humor. To vše dohromady učinilo naši spolupráci velmi příjemnou a prospěšnou. Schopnosti, znalosti a zkušenosti Kamily doporučuji využít každému, kdo chce učinit ve svém životě výrazný posun k lepšímu.

Šárka Wurmová

anestezioložka, Saudská Arábie
swurmova@seznam.cz
Kamilo, každý pracovní koučink s tebou byl pro mě balzám na duši. Moc mi to pomohlo, mám novou energii začít dále tvořit. Měj se krásně a pokračuj v tom co děláš, protože jsi skvělá!!!

Marie Dobešová

Senior Coordinator HR, Mary Kay
www.marykay.cz ~ marie.dobesova@mkcorp.com ~ 296 114 177
Ráda poznávám nové věci, ale ne vždy je to objev hodný Kryštofa Kolumba. V případě setkání s Kamilou na konzultaci to byl objev nového kontinentu uvnitř mého vlastního světa. Je to žena velmi vzdělaná, krásná a vnímavá, která veškeré své znalosti a vědomosti dokáže bravurně skloubit se svojí intuicí, empatií a humorem, a právě kombinace těch správných ingrediencí vytvoří famózní pokrm :-) Je vždy velmi občerstvující a inspirativní vidět člověka, který opravdu svou práci tvoří s láskou, energií i pokorou.

Vlasta Pavlasová

profesionální fitness instruktorka
www.kynychova-fitness.cz/index.php?id=46 ~ vlastapavlasova@seznam.cz ~ 604 877 438
Konzultace interiéru našeho domu byla pro nás úžasný zážitek. Konzultace s Kamilou nesmírně obohatila nejen náš dům o nové nápady, ale hlavně nás, jako rodinu. Kamila pracuje neuvěřitelným způsobem – dokáže nadchnout pro věc, je schopna velmi efektivně identifikovat problémy v interiéru a podle zákonitostí působení prostoru navrhuje konkrétní úpravy a vylepšení. Navíc se s ní člověk cítí, jakoby ji znal odjakživa – prostě se jí dokážete otevřít a víte, že vás Kamila bere takové, jací jste. Díky tomu dokážete přijmout kritiku a je vám vysvětleno, proč je nutné změnit to či ono. Téměř dva roky jsme žili v domě, který na nás působil velmi negativně. Dům jsme měli po rekonstrukci moderní, ovšem „studený“. Trpěla jsem bolestmi hlavy, syn byl často nemocný, raději jsme byli všude, jen ne doma. Uvědomovali jsme si, že je něco špatně, proto jsme požádali Kamilu, aby nám pomohla napravit „škody“, které jsme nevědomky při rekonstrukci „napáchali“. Po odstranění problémů domu a doladění interiéru dle návrhů Kamily se v doma cítíme skvěle!

Linda Lacinová

Ostrava
lacinova.linda@gmail.com
Kamilo, spolupráce s Vámi na návrzích interiéru naší školy byla krásným zážitkem. Ráda bych ocenila, jak jste dokázala maximálně využít stanovený čas a odvést v něm velký kus práce, jak jste pracovala s prostorem, respektovala tempo našeho vnímání, byla pravdivá a dokázala nás s citlivostí seznámit se skutečnostmi v prostoru interiéru naší školy, které by bylo žádoucí změnit.

Magdalena Sejková

ZŠ Purkrabka
magdalena.sejkova@skolapurkrabka.cz
Na Kamile a jejím přístupu se mi líbí, že je empatická a zároveň odvážná, kreativní a revolucionářská, bavilo mě sledovat její cit pro detail. Výsledkem je, že nám v kancelářích díky redesignu interiérů pomohla doslova rozproudit energii – vnímám tu více světla, barev a života. Já osobně chodím do práce ještě radši! Díky, Kamilo, Vaše práce otevírá brány i srdce, přeji Vám hodně štěstí a úspěchů!

Barbora Chuecos

generální řediteka, Mary Kay ČR
www.marykay.cz ~ barbora.chuecos@mkcorp.com ~ 296 114 177
Chci Vám, Kamilo, ještě jednou poděkovat za Vaše služby, které předčily má očekávání. Velmi oceňuji, že změny a úpravy, které jste v mém pracovním prostoru navrhla, byly realistické, plně funkční, estetické a v souladu se mnou. Konzultace s Vámi byl pro mě zážitek, ze kterého stále čerpám. Doporučuji!

Ivana Balková

jednatelka vzdělávací agentury Vivia.cz
www.vivia.cz ~ balkova@vivia.cz ~ 724 085 002
Setkání s Kamilou vysoce předčilo má očekávání. Byla jsem ohromena její profesionalitou a erudovaností. Oslovil mě její vysoce individuální přístup a schopnost empatie. Při konzultaci prostoru interiéru domu mě oslovilo maximální využití jejích znalostí a zkušeností nejen z oblasti psychologie a zákonitostí prostoru, ale i dalších oborů, což jí umožnilo profesionálně a adekvátně reagovat na mé dotazy. A v neposlední řadě nelze nevidět a necítit její vášeň a zaujetí pro práci, kterou dělá opravdu s láskou. Zvažujete-li využití služeb odborníka na váš interiér, spolupráci s Kamilou Vám mohu jen doporučit.

Eva Lokšová

koučka a mentorka
eva.loksova@gmail.com ~ 724 732 985
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS