Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mgr. Kamila Hasik > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Mgr. Kamila Hasik — koučka firem

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Mgr. Kamila Hasik:
Kamila mě velmi mile překvapila tím, jak dává dohromady souvislosti, jak prostoru a psychice člověka doopravdy rozumí. Vše s upřímným zápalem, úsměvem a dobrou náladou. Její návrhy interiéru celého domu mi 100% sedly a jsem z nich nadšená. Děkuji za báječnou spolupráci a vřele všem doporučuji!

Alice Kirš

zakladatelka projektu Ženy ženám
www.alicekirs.cz
Milá Kamilo, chci ti moc poděkovat za všechen tvůj čas, za možnost poznat tě a strávit s tebou skvělá koučovací sezení. Když jsem k tobě začala v roce 2013 chodit na koučink, už tenkrát jsem tušila, že se ještě potkáme a naše společná cesta bude pokračovat. A jsem moc vděčná, že se tak opravdu stalo. Jsi skvělá a tolik empatická osoba, která přesně vždy ví, co člověka trápí a jak mu od toho trápení pomoci. Každé sezení s tebou pro mě bylo obrovskou vzpruhou a balzámem na duši. Děkuji za všechen tvůj čas a budu se těšit, že se naše cesty zase jednou protnou.

Jana Bradáčová

Marketing Communication Specialist, Mary Kay
Ing. Kamila Boubelíková
S Kamilou jsem se seznámila před pár měsíci. Kamila mi vysvětlila, jak s klienty pracuje, jak vnímá prolínání pracovního a osobního světa. Její slova mi dávala smysl a tak jsem se rozhodla do koučinku jít. Rozhodnutí nemusí být vždy jednoznačné, protože sezení s koučem také znamená zamyslet se nad sebou, svým životem, a hlavně, být otevřená nejen k sobě, ale také koučovi. Jsem ráda, že jsem se pro koučink s Kamilou rozhodla. Otevřela mi oči, pomohla pochopit souvislosti, utříbit myšlenky a priority, zklidnit můj život. Koučink s Kamilou byl praktický, hodnotný a hlavně přínosný pro můj další osobní rozvoj. Kamilu mohu vřele doporučil.

Ing. Kamila Boubelíková

specialistka na marketing pro malé a středně velké firmy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS