Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 40 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
Karla Hejkala můžu jen doporučit. Dokonale ovládá řemeslo a umí to nejen se softwarem, ale i kreslit rukou, což se dnes jen tak nevidí. Je pružný při práci, rád vyjde vstříc a v jednání je gentleman.

Ing. Radek Špidla

spolumajitel Špidla Data Processing, s.r.o.
www.spidla.cz
S Karlem jsme v průběhu posledních dvou let spolupracovali na několika projektech (kavarnacohledajmeno.cz, kulturnisportovna.cz, mujinstruktor.cz). Pro naši společnost vytvořil nezaměnitelné maskoty a grafiku, která se setkala s obrovským úspěchem. Je úžasné sledovat, jak se jeho grafika vyvíjí a kam se s každou novou zakázkou posouvá. Pokud chcete, aby grafika vašeho webu čněla z davu a na první pohled zaujala, pak je Karel jasná volba. Profesionální jednání, komunikace a dodržování termínů je u Karla samozřejmostí. Doporučuji!

Lukáš Žďárský

Kavárna co hledá jméno, Radlická kulturní sportovna, Můj instruktor
www.kavarnacohledajmeno.cz
Pan Hejkal pro nás nakreslil a navrhl svatební oznámení. Jsme z obrázku nadšeni a víme, že máme památku na zbytek života. Jsme mu velmi vděční za trpělivost a čas, který strávil na úpravách, protože jich bylo hodně. Všem vřele doporučuji mít originální svatební oznámení :)

Jana F.

Služeb Karla Hejkala jsem v minulosti využil několikrát, ale až při realizaci stránek MojeKrucky.cz jsem měl možnost naplno zjistit, jaký potenciál v sobě skrývá. Karel byl skvělý již od počátku, kdy se navrhovala kostra webu, přes finální dolaďování detailů, až po realizaci reklamních letáků a vizitek. Velice oceňuji vlastní cestu, kterou jde – snaží se vyhýbat fotobankám a raději si grafiku kreslí sám, což se v dnešní době moc nevidí. Výsledkem jsou tak originální stránky, které zaujmou. Pominu-li grafickou část, mnohokrát nám byl nápomocen i jako rádce při řešení věcí spjatých s uživatelskou částí webu. Vlastnosti jako rychlost, pružnost a skvělou komunikaci snad ani není třeba zmiňovat.

Ing. Jakub Řezníček

spoluzakladatel webu MojeKrůčky.cz
Spolupráce s Karlem Hejkalem byla vstřícná, kreativní a flexibilní. Realizovali jsme spolu animaci našeho firemního PF v roce 2011. Velice mi pomáhalo, když mě při realizaci překvapoval dalšími „vychytávkami" nad rámec toho, co jsem uvedl v oficiálním zadání. Výsledná podoba kresleného PF byla nádherně a profesionálně zpracovaná, takže nejen u nás ve firmě, ale hlavně u klientů vzbudila spoustu pozitivních emocí a spontánních pozitivních referencí.

Tomáš Hajdin

Naše firma The Fir Tree Company sídlí v Londýně a díky předchozímu doporučení jsme se rozhodli pro Karla Hejkala. Spolupráce byla výborná, na čas a vždy profesionální. Komunikace na dálku nám nezabraňovala v tom, abychom nakonec dosáhli skvělého a úspěšného konce a i začátku naší webové stránky www.thefirtreecompany.com. Občasné změny v designu a nezkušenost z naší strany pro pana Hejkala nebyly problémem a tím nám pomohl dosáhnout celkového vzhledu webové stránky přesně tak, jak jsme si to představovali. Náměty a nápady pana Hejkala nakonec pomohly vzniku i našeho loga. Pokud se nám opět naskytne skvělý nápad na založení webové stránky, rádi budeme pana Hejkala kontaktovat a dále spolupracovat.

Zuzana Kiriláková

spoluzakladatelka firmy The Fir Tree Company
www.thefirtreecompany.com ~ info@thefirtreecompany.com
Při prohlížení děl mistra Karla Hejkala se mi tají dech. Jeho styl je absolutně nezaměnitelný a originální. Kresby, které jsem měl možnost shlédnout, vždy srší vtipem a barvami. Tedy přesně tím, co od ručně kreslené grafiky očekávám. Osobně jsem využil jeho služeb při designu svatebního oznámení. Byla to jasná volba. Výsledek? 101% dílo, které sklidilo velký úspěch. Kromě kvality děl si cením také dobré komunikace, pružnosti a ochoty K. H.

Petr Popelka

reporting officer
Pan inženýr Hejkal nám vytvořil dokonalé a velice vtipné svatební oznámení. Spolupráce s ním byla na vynikající úrovni, rychlá, profesionální. Emailová komunikace byla bez problémů. Až se budu ženit podruhé, jistě jeho služby využiji znovu :-)

Aleš Rybka

kaprar@gmail.com ~ 604 774 995
Malované grafické práce ing. Karla Hejkala mohu vřele doporučit. Kresby jsou velmi originální a pěkné. Programová tvorba webových stránek byla v krátkém čase realizována a uživateli kladně hodnocena. Spolupráce byla výborná a jednání vskutku profesionální.

Jitka Vernerová

marketing manažer společnosti KERAMOST, a.s.
vernerova@keramost.cz ~ 476 442 689
Pan Ing. Karel Hejkal nám vytvořil grafiku webových stránek, které znamenají pozitivní přínos pro naše zákazníky a rozvoj možností k poskytování našich služeb a zejména prodeje osobních vozidel. V procesu spolupráce opakovaně oceňujeme profesionalitu, ochotu a vstřícné jednání. Děkujeme za pomoc, realizaci a doporučujeme všem, kteří zvažují vytvoření jednoduché, moderní profesionální webové stránky v atraktivním designu.

Eva Viedemannová

ředitelka firmy Autocentrum Group s.r.o.
www.autocentrumgroup.cz ~ info@autocentrumgroup.cz ~ 739 409 172
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS