Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Kořený, €FA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Kořený, €FA — finanční poradce, konzultant a lektor v oblasti osobních financí a finanční gramotnosti

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Karel Kořený, €FA:
Spolupráce s Ing. Kořeným je bezvadná. Má vybrané, korektní vystupování a příkladný proklientský přístup. Totéž platí i pro odborné znalosti, které je schopen srozumitelně a překvapivě jednoduše tlumočit, a to i jedincům s nulovým ekonomickým vzděláním. Klient tak má možnost zhodnotit veškeré aspekty investic.

Prokop Bílý

Hru Finanční svoboda jsem dostala k narozeninám (na vlastní přání) a od té doby útulný domov pustne, protože stále jen hrajeme. Velice Vám za ni děkuji.

Michala Brožová

S Karlem spolupracuji již skoro deset let a teto spolupráce si vážím hned z několika důvodů. Díky Karlovi a Finanční svobodě jsem pochopil, že finanční nezávislost je zde pro všechny, kteří se naučí pracovat s penězi, a že člověk není bohatý proto, že má hodně peněz, ale proto, že s nimi umí dobře hospodařit. Cením si také toho, že Karel umí poradit nejenom v oblastech financí a pokud si s něčím neví rady, tak to dovede přiznat a snaží se najít konstruktivní řešení. Vzdělání a dovednosti, které jsem díky němu získal, jsou mi rovněž přínosem v každodenní praxi, kde se setkávám s finančními profesionály na nejvyšších podnikových úrovních. Produkt, který Karel nabízí, není jen finanční poradenství, ale je to především cesta k finanční nezávislosti. Já sám jsem teprve na začátku této dlouhé cesty a jsem moc rád, že po ní kráčím se zkušenostmi a znalostmi, které jsem díky Karlovi získal, a hlavně, že po ní kráčím s někým, kdo zná směr a ví kam dojit.

Jan Čeladín

ACCA
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS