Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová > Portfolio > Web Baby office

Web Baby office

Stránky nakódované podle klientova návrhu na framework Bootstrap s úpravou HTML a CSS. Vytvořené HTML stránky byly nasazeny na redakční systém WordPress.

Odkaz: babyoffice.cz
Zobrazuji položku č. 8 z celkem 9 položek v této galerii:

Web Baby office
« Předcházející Nové moderní webové stránky Miss Golf  (zobrazit v plné velikosti)Webová prezentace papírového házedla Ommo od Michala Nárovce a Elišky Dudové  (zobrazit v plné velikosti)Nové webové stránky produkční společnosti Evolution Films  (zobrazit v plné velikosti)Web Baby office  (náhled aktuálně zobrazené položky)Web Konečně dopsáno – projekt pro studenty nabízející formátování a korektury závěrečných prací  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Karolína Vyskočilová

Karolína Vyskočilová

redakční systém WordPress software Adobe MySQL databáze
tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce — Tvorba webu a úpravy stránek. Programování pluginů pro WordPress a WooCommerce. Zajištění hostingových služeb. Kontrola a nastavení bezpečnosti webu, odvirování stránky, odstranění malware. Bohaté zkušenosti a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Mobil: 737 878 726 ~ Email: karolina@kybernaut.cz ~ Web: kybernaut.cz
Místo: Praha ~ Působnost: země EU

2005 – 2016 © Robert Vlach a Karolína Vyskočilová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS