Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kateřina Fragnerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kateřina Fragnerová — poradce v gastronomii a ekonomice hotelových a restauračních provozů

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Kateřina Fragnerová:
Už po prvních schůzkách zahajujících naši spolupráci s Kateřinou mi bylo jasné, že její role nebude pouze externě-konzultantská. Stala se mým důvěrným partnerem při hledání správného konceptu pekařství s jedinečným obsahem a konzistencí ve všech dílčích aspektech. Získal jsem k ní velký respekt nejen díky jejím zkušenostem a profesionalitě, ale také díky jejímu zapálení a nekompromisnosti. I proto je celý projekt úspěšný, neboť jeho jednoduchost a srozumitelnost funguje přesně tak, jak Kateřina důsledně a precizně stavěla jeho jednotlivé části. Kateřina se účastnila všech zásadních kroků ve fázi příprav i realizace. Diskutovali jsme a na základě jí připravených materiálů a doporučení jsme rozhodovali o celkové strategii podniku, tvořili jeho koncepci včetně menu a sortimentu, hledali vhodné místo a stavěli interiér. Rovněž veškeré receptury připravila a během testování velmi aktivně pracovala na jejich finálních podobách. Jsem rád, že výsledkem naší spolupráce je pekařství, kam se lidé vracejí za poctivým pečivem a příjemnou atmosférou. A Kateřina se na této vizitce podílela velmi zásadním způsobem, vždy se smyslem pro humor, realisticky a přitom s razantní elegancí.

Antonín Kokeš

ALBI Česká republika a.s.
www.albi.cz ~ antonin.kokes@albi.cz ~ 222 541 381
Na Kateřinu jsme se poprvé obrátili na základě doporučení a jen trošku jsme tušili, co bude následovat. Od první chvíle byla laskavým rádcem, který usměrňoval naše myšlenky a nápady, šetřil naše peníze a kopal za náš rodinný tým. Pocit, že ji máme za zády a můžeme se s ní, když je potřeba, poradit, nám i dnes dodává klid. V jejím případě obrat „přítel na telefonu“ dostal skvělý rozměr, a tak rádi využíváme její profesionální nadhled, kdykoli je potřeba.

Dirk Zeeman

www.zeeman.cz ~ 728 582 978
Není jednoduché popsat Kateřininu činnost, protože vše, co dělá, dělá naplno a do hloubky a po letech společné práce se stala pevnou součástí nejen našeho kolektivu, ale i našich životů. Na začátku byla spolupráce při rekonstrukci hotelu po havárii vody a celkové budování koncepce provozu, ale postupně se díky své všestrannosti stala hnacím motorem činností ve firmě. Díky svým zkušenostem a profesionalitě připravila skvělý koncept provozu, včetně nastavení aktivního přístupu při tvorbě stálé klientely, která se k nám opakovaně vrací. Po rekonstrukci sestavila tým zaměstnanců a díky svému vedení ho vynikajícím způsobem zaškolila a v průběhu celé doby u nás zvyšovala jeho odbornou úroveň. Její velkou předností je osobní přístup ve všech činnostech bez ohledu na čas i energii, kterou do každého projektu vkládá. Každý projekt, na kterém se podílí, bere za svůj vlastní. Záleží jí tedy na celku složeném z každičkého detailu, od financí, přes vyznění interiéru až po samotný vyprecizovaný koncept, který je vyjádřen spokojeností našich klientů.

Miroslav Němec

nemec@centrumtynec.cz ~ 777 290 001
S Kateřinou Fragnerovou jsem se potkala v době, kdy jsem hledala řešení pro malý provoz pekařství. Věděla jsem, že již nějaké úspěšné projekty tvořila. Na vyžádání přijela, překvapila mě rázná, ale zároveň milá žena, která dělá to co ji baví a dokáže poradit. Vážím si jí pro upřímnost, profesionální jednání a zároveň lidský přístup. I nyní se na ni obracím, když potřebuji poradit ohledně prostoru či konzultace prodeje výrobků.

Marcela Soukupová

Koláčové Dobroty
www.kolacky-kolace-praha.cz ~ kolacovedobroty@seznam.cz ~ 774 / 941 292.
S Kateřinou jsem velmi ráda spolupracovala 7 let, kdy jsme společně připravily k otevření 3 hotely u řeky Sázavy. Ke každému místu přistupovala od první chvíle individuálně a s citem. U všech 3 projektů byla od samých začátků a s nastavením sobě vlastním vše posunovala dopředu. Nastavila cílové skupiny, celkové koncepce, vybrala a zaškolila personál, připravila nabídky pro individuální hosty i skupiny, domluvila skvělé podmínky s dodavateli. Vždy nás všechny podpořila báječnými nápady a dobrou náladou. Hodně jsem se od ní naučila a ráda s ní zůstávám ve spojení. Její odborná a zároveň přátelská podpora je neocenitelná.

Iva Matějovská

vedoucí provozu hotelů Český Šternberk, Týnec, Brejlov
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS