Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Kalačová

Ing. Kateřina Kalačová

organizátorka práce a podnikání, koordinátorka projektů, mentorka, koučka a blogerka

Ing. Kateřina Kalačová

Máte někdy při podnikání pocit, že jste se zasekli? Nejste schopni se rozhýbat? Nebo jste naopak zavaleni činnostmi a nevíte kudy a kam? Ráda vám pomůžu, abyste se zase cítili jako na koni.

  • Organizace práce – zanalyzuji pracovní procesy, zjednoduším je, nebo nastavím.
  • Zaktivování podnikání – vaše abstraktní nápady uchopím a vdechnu jim strukturovaný život.
  • Knowledge Management – zmapuji „znalosti“ ve firmě, sepíšu manuály, checklisty.
  • Koordinování aktivit a projektů – zorganizuji a zkoordinuji akce či týmy.
  • Projektové dotahování – pomohu vám dokončit rozjeté projekty, se kterými nemůžete hnout. Budu vás mentorovat a koučovat, abyste dosáhli skvělých výsledků.
  • Marketing – pomohu se správou webů a FB profilů či s emailovými kampaněmi.
  • Blogování – stylisticky uhladím vaše texty, napíšu příspěvky na blog.

Činí mi radost, když můžu vnést do chaosu pořádek, uchopit myšlenky a „položit je na papír“, nebo zavést do činností systém a strukturu. Pracuji rychle, ráda střídám projekty, ráda se starám o akce od A do Z, hlídám termíny a jako přirozený aktivátor laskavě popoháním druhé k výkonu. Funguji v roli projektové dotahovačky, ve které pomáhám klientům dokončit započaté projekty.

Formální vzdělání jsem získala na VŠE v Praze. To neformální mi přinesl sám život. Prošla jsem řadou zaměstnání, zkušenosti mám se státní správou, zahraniční neziskovkou, s klasickým korporátem i s řadou dobrovolných projektů. Pracovala jsem jako tisková mluvčí, vedoucí týmů nebo koordinátorka jazykových zkoušek. Vždy jsem se v novém prostředí velmi rychle zorientovala a okamžitě viděla, co (ne)funguje a co by se dalo zlepšit nebo udělat jinak.

Mojí vášní je čeština, stylistika a psaní, píšu blog Kaacza.cz. Ve volném čase se věnuji tanci – swingu, který beru mimo jiné jako skvělý prostředek komunikace.

Klientům přináším přidanou hodnotu v podobě plynulé angličtiny a ochoty cestovat. Jsem nezaujatá, udržuji si nadhled a využívám své předvídavosti; pracovně tomu říkám vidět za roh a slyšet trávu růst. Nebojím se mluvit před lidmi a vypadám dobře na kameře.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Brno, celá ČR, Evropa

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

Na spolupráci se domluvíme telefonicky, e-mailem, po Skypu nebo osobně. Nic není nemožné! :-)

Vybrané referenční projekty

Kontaktní informace

Ing. Kateřina Kalačová
Hochmanova 9
Brno
628 00
Mobil:604 106 906
Email:katerina.kalacova@gmail.com
Web:www.kalacova.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:LinkedIn katerinakalacova
Účet:2700491751 / 2010 (Fio)
:2307596 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Pavel Minář
Nemám rád administrativu a veškeré to zařizování, obíhání, rozesílání dopisů a podobně. Raději se věnuji své práci, kterou umím a baví mě. Proto jsem uvítal, že mi Katka několikrát pomohla v roli virtuální asistentky na volné noze. Asistentku na plný úvazek bych nevyužil (nemám tolik administrativy na zařizování), ale virtuální asistentka je v mém případě ideální řešení. Se službami Katky Kalačové jsem byl vždy velice spokojený. Takhle si představuji, že by měl(a) asistent(ka) fungovat. Jenom jsem řekl, co potřebuji, a Katka to zařídila.
konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS