Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Lžičařová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Lžičařová — personalistka, koučka a lektorka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Kateřina Lžičařová:
Kateřina byla velmi vstřícná. Měla nápady, jak co nejlépe přizpůsobit kurz zaměstnancům. Komunikace s ní byla otevřená a příjemná a rád jsem s ní spolupracoval.

Marek Fichtner

profesionál v oboru Odborná školení a instruktáže
Kateřinu jsem poznala jako účastnici programu Lektor osobnostního rozvoje. Od té doby jsem ji zažila mnohokrát na workshopech i při společné spolupráci. Vždycky jsem oceňovala její zaujetí pro téma, fokus drive, ohromnou pracovitost a cílevědomost, schopnost vidět věci z mnoha úhlů, přemýšlivost a schopnost uvádět ideje do praxe. V kombinaci s osobitým humorem, přímostí a zájmem o druhé je pro mě radost s ní kdykoli spolupracovat.

Ing. Hanka Havlová

kouč, trenérka emoční inteligence a NLP, enneagram teacher
hanyzek@seznam.cz
Katko, velké děkuji! Děkuji za Tvůj čas, který si věnovala naší komunikaci. Popovídání s Tebou mě nabíjelo, měla jsem vždy další chuť na sobě pracovat a pokračovat v tom, pro co jsem se rozhodla. I když to nebude vždy snadné, už se přeci jen lépe vyznám ve svých zamotaných náladách, dokážu lépe vnímat a přijímat okolí a prostě vím, jak dál pokračovat. Tedy díky moc a přeji mnoho spokojených lidí, aby nalezli tu svou cestu.

Jana Lahodová

janalahodova.jl@email.cz
Kačka má nezdolnou povahu bojovníka, srdce rytíře, který dokáže čelit s hlavou vztyčenou všemu, co ho potká. Dokáže být – někdy až trochu brutálně – upřímná a to i sama k sobě. Vždycky jsem na ní obdivovala, jak se dokáže poctivě postavit ke svým omylům či chybám, jak se s nimi a taky sama se sebou následně vyrovnává. Mám ráda její smysl pro humor a tu neskutečnou pozitivní energii, když se pouští do nějakého počinu a cele se do něj vkládá, ať se už jedná o věci pracovní nebo osobní. Z doby, kdy jsme byly kolegyně vím, jak tvrdě si dokáže stát za svým názorem, klidně i za cenu hádky, ale taky vím, že i v tom největším pracovním pressu, kdyby to bylo třeba, přisune ke stolu druhou židli, vypne zvonění na telefonu, vytáhne papírové kapesníky a bude poslouchat.

Kateřina Willmann

katerina.willmann@gmail.com
Katka je energická optimistka (trochu živel), ale realista, týmový hráč, který dokáže být silnou oporou, empatická a citlivá, ale nikoliv přecitlivělá, nemá snahu se zalíbit za každou cenu – cítí-li pravdu, odolá tlaku a nedá se zastrašit. Je důvěřivá, ale opatrná, rychle se orientuje komu věřit a komu nevěřit. Klade důraz na smysluplnost práce a pomoc slabším.

Jana Plačková

jana.plackova@centrum.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS