Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Klára Juříková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Klára Juříková — překladatelka angličtiny a korektorka češtiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Klára Juříková:
Naše studio spolupracuje se slečnou Juříkovou pravidelně. Dělá pro nás překlady jak z angličtiny do češtiny, tak z češtiny do angličtiny, z textu i z odposlechu. S její prací jsme velmi spokojeni, pracuje rychle, vyjde nám vstříc i s urgentními termíny. Zvládá odborný i umělecký překlad, dokáže zachovat povahu textu a je velmi přesná. Její práci můžu vřele doporučit.

Lucie Haviárová

BÄR s.r.o.
bar@bar-sro.com
S překladatelkou Klárou Juříkovou spolupracuje naše dabingové studio dlouhodobě. Podílela se na překladu více než 10 televizních pořadů jako např. Girls Next Door, Doctor 90210, True Hollywood Stories, Duck Dynasty a dalších. Proto ji můžeme vřele doporučit.

Ing. Alena Kyralová

DW Agentura, s.r.o.
kyralova@dwagentura.cz
Klára Juříková navštěvovala mé semináře v době jejího studia na Karlově Univerzitě. Kláru mohu nadšeně doporučit jako překladatelku nejen pro její cit pro správné užití jazyka, ale také její snahu najít skrytý význam za slovy, což ukazuje její vášeň pro přesné a originální vyjádření konkrétní myšlenky. Jako rodilý mluvčí, který pro překlad své knihy z angličtiny do češtiny pracoval s několika překladateli, považuji toto odhodlání k vyjádření jazyka pomocí hledání přesného slova, které vyjadřuje konkrétní myšlenku, jako jednu z nejdůležitějších kvalit dobrého překladatele. Mohu ji sebevědomě doporučit pro jakýkoli projekt, protože vím, že její vášeň pro jazyk zajistí její odhodlání pro jakýkoli zadaný úkol.

Craig Morgan M.A.

Karlova Univerzita
morgan.craig@volny.cz
Ing. Martin Straka
Klára pro mě připravila již řadu překladů z angličtiny do češtiny. Ve většině případů se jedná o náročnější odborné texty z odposlechu. S tím se popasovala velmi dobře. Oceňuji na ní především cit pro češtinu a také příznivé ceny. Kláru bych mohl určitě doporučit.

Ing. Martin Straka

webmaster, webdesignér a e-learning developer
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS