Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Fojtíková

Kristýna Fojtíková

fotografka se specializací na portrétní a produktové fotografie

Kristýna Fojtíková

Jsem profesionální fotografka a zachytím ten správný moment, který představí vás i vaše produkty v tom nejlepším světle. Mou specializací jsou portrétní a produktové fotografie – jak uvnitř v ateliéru, tak kdekoliv v exteriéru. Mými prioritami jsou vždy prvotřídní snímky a vaše spokojenost.

Mé fotografie kolekce šperků Nebeské Stupně a módní kolekce Čajový sáček získaly pozornost v soutěži Studentský Design 2015. Mám bohaté zkušenosti nejen s fotografováním, ale i s postprodukcí – více než 7 let pracuji jako externí retušér pro fotografické studio DreamArts3 a zúčastnila jsem se dvou měsíčních stáží ve filmové postprodukční agentuře Universal Production Partners. Vystudovala jsem obory Umělecká fotografieGrafika na Střední škole reklamní a umělecké tvorby MICHAEL a už druhým rokem studuji obor Fotografie na Západočeské Univerzitě v Plzni.

Každé focení je pro mne něčím nové, a díky tomu mě má práce nikdy nepřestává bavit.

Portfolio:

Barevný portrét ilustrátorky Kristýny SataryovéČernobílá portrétní fotografie pro tvůrce videí Michala MülleraKoučka Helena Kurzweilová, momentka v parkuŠperky z kolekce Nebeské stupně | produktová fotografieMódní návrh z kolekce Dity Penzové | produktová fotografie
Zobrazit všech 41 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; primárně Praha a Plzeň

Kategorie:

Fotografie ~ Image ~ Média ~ Umění

Kontaktní informace

Kristýna Fojtíková
Mazurská 516/1
Praha 8
181 00
Mobil:720 616 254
Email:fojtik.kristyna@gmail.com
Web:fojtikkristyna.wix.com/fojtikphoto

Doporučení z první ruky

Michal Müller
S Kristýnou se mi spolupracovalo pěkně. Prostě jsme chodili po mé milované Malé Straně, občas jsme se někde zastavili a fotili. Nebo také jen tak při chůzi. Nejsem zrovna fotogenický typ, takže mi vyhovovala ta neformálnost a uvolněnost. Jakožto také fotograf jsem byl s kvalitou výsledných fotek velmi spokojený.
scenárista, režisér, kameraman, střihač a lektor tvorby videí

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS