Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Fojtíková

Kristýna Fojtíková

fotografka se specializací na portrétní a produktové fotografie

Kristýna Fojtíková

Jsem profesionální fotografka a zachytím ten správný moment, který představí vás i vaše produkty v tom nejlepším světle. Mou specializací jsou portrétní a produktové fotografie – jak uvnitř v ateliéru, tak kdekoliv v exteriéru. Mými prioritami jsou vždy prvotřídní snímky a vaše spokojenost.

Mé fotografie kolekce šperků Nebeské Stupně a módní kolekce Čajový sáček získaly pozornost v soutěži Studentský Design 2015. Mám bohaté zkušenosti nejen s fotografováním, ale i s postprodukcí – více než 7 let pracuji jako externí retušér pro fotografické studio DreamArts3 a zúčastnila jsem se dvou měsíčních stáží ve filmové postprodukční agentuře Universal Production Partners. Vystudovala jsem obory Umělecká fotografieGrafika na Střední škole reklamní a umělecké tvorby MICHAEL a už druhým rokem studuji obor Fotografie na Západočeské Univerzitě v Plzni.

Každé focení je pro mne něčím nové, a díky tomu mě má práce nikdy nepřestává bavit.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; primárně Praha a Plzeň

Kategorie:

Fotografie ~ Image ~ Média ~ Umění

Portfolio:

Barevný portrét ilustrátorky Kristýny SataryovéČernobílá portrétní fotografie pro tvůrce videí Michala MülleraKoučka Helena Kurzweilová, momentka v parkuŠperky z kolekce Nebeské stupně | produktová fotografieMódní návrh z kolekce Dity Penzové | produktová fotografie
Zobrazit všech 41 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Kristýna Fojtíková
Mazurská 516/1
Praha 8
181 00
Mobil:720 616 254
Email:fojtik.kristyna@gmail.com
Web:fojtikkristyna.wix.com/fojtikphoto

Doporučení z první ruky

RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.
Kristýnu jsem požádala o spolupráci, když jsem se rozhodla pro nové fotografie na web. Strávily jsem spolu několik nesmírně příjemných hodin. Velmi mi vyhovoval empatický přístup, jakým se mnou komunikovala. Oceňuji také její schopnost vnímat celek i detaily. Nejsem přítel objektivu, ale s Kristýnkou jsem se cítila naprosto přirozeně a uvolněně. Dohoda, realizace i úprava fotografií proběhly hladce a rychle k mé plné spokojenosti. Kristýnku mohu upřímně doporučit.
kouč osobního a profesního rozvoje

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS