Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Fojtíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kristýna Fojtíková — fotografka se specializací na portrétní a produktové fotografie

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Kristýna Fojtíková:
Michal Müller
S Kristýnou se mi spolupracovalo pěkně. Prostě jsme chodili po mé milované Malé Straně, občas jsme se někde zastavili a fotili. Nebo také jen tak při chůzi. Nejsem zrovna fotogenický typ, takže mi vyhovovala ta neformálnost a uvolněnost. Jakožto také fotograf jsem byl s kvalitou výsledných fotek velmi spokojený.

Michal Müller

tvůrce videovizitek, videí a krátkých filmů
Kristýna Sataryová
Kristýna je příjemná fotografka se kterou se člověk uvolní. I když nejsem fanda focení, s ní jsem si ho velmi užila a měla z celého setkání skvělý pocit. Dovolila mi udělat i nějaké ulítlé fotky, takže to byla legrace. Poté mne Kristýna překvapila rychlostí s jakou snímky upravila a proaktivně zaslala, ještě předtím než jsem o ně stihla sama požádat. Spolupráci s touto šikovnou a vstřícnou fotografkou mohu tedy jedině doporučit!

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.
Kristýnu jsem požádala o spolupráci, když jsem se rozhodla pro nové fotografie na web. Strávily jsem spolu několik nesmírně příjemných hodin. Velmi mi vyhovoval empatický přístup, jakým se mnou komunikovala. Oceňuji také její schopnost vnímat celek i detaily. Nejsem přítel objektivu, ale s Kristýnkou jsem se cítila naprosto přirozeně a uvolněně. Dohoda, realizace i úprava fotografií proběhly hladce a rychle k mé plné spokojenosti. Kristýnku mohu upřímně doporučit.

RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.

kouč osobního a profesního rozvoje
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS