Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Maková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Maková — copywriterka a ideamakerka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 33 doporučení prezentace Kristýna Maková:
Doporučuji Kristýnu Makovou jako spolehlivého profesionála. Úzce spolupracujeme na tvorbě obsahu a překladech pro webové stránky. Co se týče zpracování obsahu, vždy jsem od ní dostala srozumitelné a užitečné rady i ohledně ilustrací a ilustračních materiálů. Kristýna umí také profesionálně připravit podklady a materiály k dalšímu zpracování. Perfektně poradí a pomůže s umístěním webového obsahu a se vším, co se tyká následného zpracování skvěle fungujících webových stránek.

Olga Vasinkevich

novinářka, překladatelka a tlumočnice na volné noze
Kristýnu Makovou mi seslalo samo nebe. Potřebovala jsem se prezentovat a nevěděla jsem vůbec nic. Kristýna mi pomohla naprosto ve všem – vytvořila profesionální web a poradila jak dát o své zahajující činnosti vědět světu. Trpělivě a opakovaně vysvětlovala co, jak a proč. Pro její precizní práci, udivující rozsah vědomostí v oboru, ale i pro její velmi přátelské a milé jednání, kdy získáte dojem, že se znáte vlastně velmi dlouho, ji s radostí doporučuji.

Martina Svobodová

prirodni-detoxikace.cz
Moc děkujeme za vytvoření webových stránek pro naše občanské sdružení. Pomoc paní Kristýny Makové byla vysoce profesionální a taky osobní komunikace s ní byla mimořádné příjemná. Vřele doporučujeme.

Gabriela Boštíková

o.s. Srdíčka
mc-srdicka@seznam.cz ~ 773 003 699
S Kristýnou Makovou jsem spolupracovala již několikrát a vždycky jsem s ní měla jen ty nejlepší zkušenosti. Je autorkou mých osobních webových stránek, které mi každou chvíli někdo chválí pro svou jednoduchost, ale zároveň nápaditost a elegantnost. Stejně tak jsou přehledné webové stránky divadla Formela, které Kristýna také zpracovala. Kristýna je velmi ochotná, nápomocná vždy, když si nevím s úpravou či aktualizací stránek rady. S Kristýnou mám ještě další pozitivní zkušenost, a to jako korektorkou mé magisterské práce. Spolupráci s ní velmi doporučuji.

Hana Baroňová

předsedkyně z.s. FORMELA
www.formela.cz
S Kristýnou jsme spolupracovali na přípravě podoby online aplikace (foto soutěž) sloužící k propagaci Fairtrade. Tato zkušenost byla skvělá – Kristýna má bohaté zkušenosti nejen s tvorbou webových prezentací, ale také např. s přípravou právních podmínek soutěží. Spolupráce byla maximálně profesionální a velmi příjemná – po stránce formální, technické i v osobním jednání. Velmi rádi budeme spolupracovat dlouhodobě.

Hana Chorváthová

ředitelka Fairtrade Česká republika
www.fairtrade-cesko.cz ~ h.chorvathova@fairtrade-cesko.cz ~ 734 336 592
Kristýnu Makovou mohu bez obav doporučit. Rychlé a spolehlivé jednání a obrovská vstřícnost. Doufám v další takto plodnou spolupráci a těším se na ni.

Tereza Čumpelíková

AH Destination Services
Díky Kristýně se náš podnik může pochlubit perfektně a profesionálně zpracovanými webovými stránkami. Velice si cením její trpělivosti při realizaci mých ne vždy reálných nápadů a připomínek.

Zdeněk Toman

S Kristýnou se znám již několik let – je to akční žena, která má otevřené srdce a pomáhá, kde se dá. Už od samého založení naší organizace s Kristýnou spolupracujeme. Přináší nám spoustu nových nápadů a my se díky ní učíme novým věcem. Je spolehlivá a má cit naslouchat ostatním.

Pavla Jenková

metodik@icpraha.com
Kristýna je velmi profesionální a zkušená editorka a stylistka. Pravidelně si ji najímám na gramatické a stylistické korektury svých článků a jsem nadmíru spokojena. Kristýny si cením zejména pro její kreativitu a zároveň citlivost při korekcích, pro její pracovní entuziasmus, spolehlivost a tempo. Pokud hledáte profesionála ve svém oboru, pak je to Kristýna. Vřele doporučuji.

Bc. Karolína Racková

Kristýna Maková hodnotila na základě naší vzájemné dohody náš web. Cílem bylo připravit analýzu, v níž zhodnotí informativní hodnotu i přitažlivost pro čtenáře; v případě nalezení nedostatků také navržení konkrétních opatření ke zlepšení fungování webových stránek. Na základě jejích doporučení jsme tedy mírně změnili grafickou úpravu textů, zadávání klíčových slov apod. To s sebou přineslo velmi rychle efekt v podobě mediálních citací i bez předchozího upozornění redakce na konkrétní téma. Její práci tak lze hodnotit nejen jako dostatečně rychlou s osobním přístupem, ale zejména také jako dostatečně kvalitní pro zatraktivnění stránek.

Aleš Krebs

tiskový mluvčí České lékárnické komory
lekarnici.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS