Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Sataryová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kristýna Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Kristýna Sataryová:
Petr Novák
Kristýna nám vytvářela ilustraci pro hlavičku webu TravelBible.cz. Spolupráce probíhala skvěle, profesionálně a neuvěřitelně rychle. Po hrubém návrhu jsme si ujasnili detaily, v průběhu ještě něco málo poopravili a za pár dní bylo hotovo. Skvělý výsledek a bezproblémová spolupráce.

Petr Novák

konzultant a tvůrce webů se zaměřením na digitální produkty a spokojené uživatele
Pavel Minář
Týna nakreslila naprosto skvělou doprovodnou ilustraci ke školením, která pořádám. Obrázek přesně vystihuje, co jsem chtěl říct. Jsem nadšený. Rád bych pochválil profesionální přístup – automaticky jsem obdržel smlouvu o dílo (což není vždy samozřejmostí) nebo to, že Týna u právníka zjistila, zda-li můžeme použít v ilustraci určitá loga.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Ing. Martin Perlík
Týna nakreslila krásnou postavičku dítěte s lampionem pro propagační letáček podzimního lampionového průvodu. Oceňuji svižnou komunikaci i pečlivé provedení, a tak její práci mohu jen doporučit.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
S Týnou Sataryovou jsem spolupracovala na několika zakázkách a mohu o ní říci, že je vysoce spolehlivá, vždy nadšená pro věc, precizní a poctivá ve své práci. Tato nadaná ilustrátorka dokáže s lehkostí svým obrázkům vdechnout radost, vtip a hravost. Příjemně se s ní jedná, je milá a ochotná k debatám přispívajícím k vylepšení projektu. Osobně se velmi těším na všechny naše spolupráce v budoucnu!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
S Týnou jsem spolupracoval na několika tvůrčích projektech. Přesvědčil jsem se, že dokáže pracovat podle zadání s technickou precizností, ale neméně nadšený jsem byl, když měla prostor pro vlastní invenci a odhalila něco ze své nesmírné kreativity a nápaditosti. Týna dokáže do svých obrázků obsáhnout nebývalou škálu a hloubku emocí. Právě emoce jsou to, co na mě u obrazů nejvíc působí, a proto pro mě mají ty její nezaměnitelné kouzlo. S Týnou je vždy radost spolupracovat, a nejen kvůli skvělým výsledkům, ale především i kvůli spolupráci samotné.

Jiří Nováček

hráč se slovy a milovník příběhů
www.milovnikpribehu.cz ~ naovy@seznam.cz ~ 728 835 806
Luboš Moravec
Týna je vskutku nápaditá ilustrátorka, která svými obrázky dokáže kdekoho okouzlit. Pro její kreativitu, důslednost a absolutní spolehlivost ji mohu doporučit pro jakýkoliv projekt. Spolupráce s Týnou je příjemná a obohacující i na osobní úrovni, což oceníte zejména při dlouhodobých zakázkách. Za tuto ilustrátorku a kreslířku se zkrátka zaručuji.

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Skvělá spolupráce – od nápadu přes následnou komunikaci až po zapracování připomínek. Kristýna nám kreslila ilustraci pro web Travel Bible a věřím, že to zdaleka nebyla poslední spolupráce.

Matouš Vinš

spoluautor Travel Bible
www.matous-vins.cz ~ matousvins@gmail.com
Náš ragbyový klub spolupracoval s Kristýnou Sataryovou na ilustracích pro elektronickou publikaci o pravidlech bezkontaktního ragby pro děti, mládež a učitele základních škol. Společně se nám velice dobře podařilo dohodnout se na detailním vyjádření výrazu a pohybu hráčů v různých herních situacích, i když nebylo mnoho z čeho čerpat a bylo málo vzorových příkladů, podle kterých by se dalo alespoň inspirovat. Značná část ilustrací byla vytvořena prakticky tak, jak jsme si mezi sebou předávali informace o jednotlivých krocích a detailech, které jsou potřeba na každém obrázku ztvárnit. V této oblasti, jako je bezkontaktní ragby, je značná část ilustrací unikátních, respektive zcela originálních, dříve zatím nikdy podobně nikým jiným nevytvořených. Osobně se těším na další spolupráci.

Jiří Bártl

Rugby Club Jablonec nad Nisou
S Kristýnou jsem měl možnost spolupracovat během posledního roku opakovaně a vždy to byla jednoduše radost. Kristýna je velice spolehlivá, ochotná, precizní v komunikaci a vždy odvedla výbornou práci. Pokud hledáte skvělou ilustrátorku, která se dokáže nadchnout pro vaši zakázku či projekt, tak Kristýnu mohu jedině doporučit. Osobně se těším na další spolupráci!

Jan Bratčenkov

designér
jan.bratcenkov@gmail.com ~ 732 887 155
Kristýna vytvořila naprosto úžasné ilustrace pro mou knížku a získala si mě nejen precizním výsledkem, ale ještě více svým přístupem. Každá naše diskuse o obrázcích byla koncertem kreativity, při kterém pečlivě naslouchala, co chci vyjádřit a okamžitě mé myšlenky přetvářela v konkrétní vizuální nápady. Přečetla si celou knížku a sama navrhovala, co by se ke které kapitole hodilo. Byla otevřená všem změnám, které jsem chtěl. Byla rychlá a dodané výstupy byly technicky dokonalé. Jsem nadšen a vřele doporučuji. Zde můžete vidět, co jsme spolu vytvořili: http://bit.ly/1FGCcU2

Petr Jasinski

zakladatel projektu Rozšířená rodina, lektor komunikace
rozsirenarodina.cz ~ petr@rozsirenarodina.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS