Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Sataryová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Kristýna Sataryová:
Mám několik obrazů od této sympatické a věčně optimisticky naladěné a bohem nadané kreslířky. Pokud budu potřebovat cokoli ze světa obrázků, vím, kam se opět obrátit.

Jiří Barák

důchodce a milovník obrazů
domecek1940@seznam.cz ~ 702 341 220
S Kristýnou bylo skvělé spolupracovat. Pro naši kapelu Titan Killer vytvořila maskota, s kterým jsme plně spokojeni. Kristýna má skvělou představivost a její obohacující nápady jsou vždy inspirativní. Sledovat vývoj obrázku je velice kreativní proces a je radost být jeho součástí. Spolupráce to byla příjemná a zábavná :) Vřele doporučuji!

Jan Satary

muzikant
https://www.facebook.com/TitanKillerOffi…
S Kristýnou jsme spolupracovali na brožurce první pomoci a jsem velmi spokojený. Komunikace, dodržení termínu, rychlost reakce na korektury a samotné zpracování – vše za jedna s hvězdičkou. Mohu doporučit.

Miloslav Tichý

Kristýnu Sataryovou vřele doporučuji. Vstřícné a rychlé jednání. A hlavně, co paní Sataryové nechybí, je kreativita, což je v tomto oboru nejdůležitější.

Radek Záhorka

radek.za@seznam.cz ~ 736 518 220
Spolupráce s Kristýnou byla velmi úspěšná. Na všechny naše požadavky reagovala promptně a vždy s velkou ochotou. Vše zvládla dle domluvy, a i když bylo na zadaný úkol velmi málo času, projekt byl dokončen v požadovaném termínu. S finálním výsledkem jsme byli velmi spokojeni.

Simona Seidlová

Marketing Manager InterContinental Prague
www.icprague.com ~ marketing@icprague.com
Kristýno! Všechno, co jste pro mne udělala bylo prostě fantastické, skvělé a také velmi nápomocné. Bylo mi potěšením být s Vámi v kontaktu a těžit z Vašich zkušeností a talentu. Velmi jste mi pomohla. Děkuji za čas, který jste se mnou a mým projektem strávila a přeji Vám mnoho zdaru ve všem, co děláte.

Jan Bohemund Matějka

11bohemund11@gmail.com ~ 07460093235
Paní Kristýna je skvělá ilustrátorka. Tvořila pro mě ilustraci na obal e-booku a ačkoli jsem sama nijak nerozebírala své požadavky, dokázala s citem pro věc svoji kresbou přesně vystihnout celou knihu.

Jana Burešová

průvodkyně světem kosmetiky
janaburesova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS