Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Sataryová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Kristýna Sataryová:
S Kristýnou Sataryovou jsme spolupracovali poprvé na zhotovení dětské omalovánky. Byli jsme příjemně překvapeni jejím pozitivním přístupem, ochotou a flexibilitou. Vytvořila pro nás nádherné ilustrace, z nichž je cítit, že je vytvořila s láskou. Vyšla vstříc všem našim požadavkům a také vlastními nápady přispěla ke zdokonalení projektu. Patří mezi ty lidi, se kterými je radost spolupracovat a všem ji můžeme vřele doporučit. Za odvedenou práci jí patří naše velké poděkování a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Bc. Daniela Vašková Kasáková

předseda OZ Prevenciou proti kriminalite
www.prevenciouprotikriminalite.sk
Těší mě, že jsem s Kristýnou navázala spolupráci. Obrázky pro výstavu Lesní království se mi velmi líbí a udělala je zcela podle mých představ. Když bylo potřeba, dokázala vyjít vstříc i s rychlostí tvorby. Tuto ilustrátorku mohu zkrátka doporučit.

Lucie Pokorná

pokorna@dovastex.cz ~ 602 480 747
S Týnou jsem spolupracoval na ilustraci kytice, která doručuje radost. Mé představy ztvárnila dokonale, za což moc díky!

Stanislav Procházka

kreativec projektu Doručujeme radost
773 912 522
Mám několik obrazů od této sympatické a věčně optimisticky naladěné a Bohem nadané kreslířky. Pokud budu potřebovat cokoli ze světa obrázků, vím, kam se opět obrátit.

Jiří Barák

důchodce a milovník obrazů
domecek1940@seznam.cz ~ 702 341 220
S Kristýnou bylo skvělé spolupracovat. Pro naši kapelu Titan Killer vytvořila maskota, s kterým jsme plně spokojeni. Kristýna má skvělou představivost a její obohacující nápady jsou vždy inspirativní. Sledovat vývoj obrázku je velice kreativní proces a je radost být jeho součástí. Spolupráce to byla příjemná a zábavná :) Vřele doporučuji!

Jan Satary

muzikant
https://www.facebook.com/TitanKillerOffi…
S Kristýnou jsme spolupracovali na brožurce první pomoci a jsem velmi spokojený. Komunikace, dodržení termínu, rychlost reakce na korektury a samotné zpracování – vše za jedna s hvězdičkou. Mohu doporučit.

Miloslav Tichý

Kristýnu Sataryovou vřele doporučuji. Vstřícné a rychlé jednání. A hlavně, co paní Sataryové nechybí, je kreativita, což je v tomto oboru nejdůležitější.

Radek Záhorka

radek.za@seznam.cz ~ 736 518 220
Spolupráce s Kristýnou byla velmi úspěšná. Na všechny naše požadavky reagovala promptně a vždy s velkou ochotou. Vše zvládla dle domluvy, a i když bylo na zadaný úkol velmi málo času, projekt byl dokončen v požadovaném termínu. S finálním výsledkem jsme byli velmi spokojeni.

Simona Seidlová

Marketing Manager InterContinental Prague
www.icprague.com ~ marketing@icprague.com
Kristýno! Všechno, co jste pro mne udělala bylo prostě fantastické, skvělé a také velmi nápomocné. Bylo mi potěšením být s Vámi v kontaktu a těžit z Vašich zkušeností a talentu. Velmi jste mi pomohla. Děkuji za čas, který jste se mnou a mým projektem strávila a přeji Vám mnoho zdaru ve všem, co děláte.

Jan Bohemund Matějka

11bohemund11@gmail.com ~ 07460093235
Paní Kristýna je skvělá ilustrátorka. Tvořila pro mě ilustraci na obal e-booku a ačkoli jsem sama nijak nerozebírala své požadavky, dokázala s citem pro věc svoji kresbou přesně vystihnout celou knihu.

Jana Burešová

průvodkyně světem kosmetiky
janaburesova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS