Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Sataryová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Kristýna Sataryová:
S paní Kristýnou Sataryovou se nám spolupracovalo báječně! Předestřeli jsme jí vlastní návrh svatebního oznámení, který dokázala bravurně převést do krásné podoby. Komunikace s ní byla vždy svižná a drobné změny a úpravy dokázala implementovat okamžitě. Výsledek je nádherný, moc děkujeme!

Magdalena Hrubantová

filmař na volné noze
Těžko se zhmotňuje představa jednoho člověka na druhého. Kristýna okamžitě pochopila co po ní chci a přenesla to na papír, její ilustrace se staly nedílnou součástí prvního ročníku River food festivalu. Na úpravy a nové podměty reagovala rychle a splnila vždy vše v daném čase. Jediná škoda je, že lidí, kteří přistupují ke své profesi jako ona je strašně málo. Děkuji.

Štefan Oršoš

Food Event, s.r.o.
www.foodevent.cz
Spolupráce s Kristýnou naprosto předčila moje očekávání. Troufám si tvrdit, že její osobnost si mne získala již při první komunikaci. Její schopnost 100% naslouchat, efektivně komunikovat a přidat vždy něco navíc mne ještě teď inspirují. Po profesní stránce není o čem pochybovat. Kristýna zpočátku udělala několik vydařených návrhů a ty jsme postupně vylepšovali a měnili k dokonalosti. S výsledkem jsem maximálně spokojen a Kristýna má mé plné doporučení. Věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce a ještě jednou bych jí rád touto cestou poděkoval.

Ladislav Drábek

drabekladislav@gmail.com
Pracovní společnost nástavkových včelařů (PSNV-CZ) spolupracuje s kreslířkou Týnou na tvorbě naučných tiskovin pro děti: Už se nám vyklubala ilustrovaná včelka Bíďa a omalovánka s jejím prvním dobrodružstvím. Přístup Týny je prostě skvělý – kreativní, produktivní a přátelský. Platí dohodnuté podmínky i termíny. Kvůli naší zakázce dokonce nastudovala detailní anatomii včelích křídel, barevné varianty pylu bodláku či geometrii plástových buněk… Báječně se zhostila i nelehkého úkolu hledání rovnováhy mezi skutečností, stylizací a zažitými stereotypy. Moc se těšíme na další spolupráci s ní a vřele doporučujeme i vám!

RNDr. Štěpánka Dlouhá

Pracovní společnost nástavkových včelařů
www.psnv.cz ~ stepanka.dlouha@psnv.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS