Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Květuše Uhlířová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Květuše Uhlířová — lektorka a učitelka anglického jazyka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Květuše Uhlířová:
S Květou Uhlířovou procházím již druhým rokem vyučováním angličtiny ve skupině a jsem velmi spokojená. Oceňuji její pečlivou přípravu na lekce, rozličné metody procvičování daných témat, upřednostňování vlastní konverzace v námi osvojovaném jazyce, zveřejňování odkazů na webové stránky, kde je možné si daný problém procvičit, a v neposlední řadě přátelský a povzbuzující přístup k nám, učícím se.

Ing. Mgr. Gabriela Solařová

učitelka
Hodiny angličtiny s paní Květou Uhlířovou byly velmi pečlivě připravené, pestré, zábavné a zajímavé. Vždycky mi profesionálně pomohla i mimo výuku, pokud jsem potřebovala konzultovat praktické problémy a otázky v angličtině.

Ing. arch. Eva Špačková

architektka, odborná asistentka na FAST VŠB - TU v Ostravě
Naše učitelka angličtiny Květuše Uhlířová je moc fajn učitelka. Na její hodiny se vždy těším, překvapuje nás svou hravostí. Velmi oceňuji, že byla vstřícná a jela s námi do Londýna, sama všechno zorganizovala, naplánovala, prostě se o nás postarala jako o svou rodinu. I když jsou prázdniny, tak nám pokaždé zorganizuje nějaký sraz - mívá pro nás i překvapení - její kamarádku z Anglie nebo kolegyni z Kanady, jsou to opravdu moc zajímavá setkání.

Hana Božková

hanabozkova@seznam.cz ~ 603 899 263
Již několik let navštěvuji kurzy angličtiny, které vede naše skvělá Květa Uhlířová. Naše učitelka má pro nás vždy výborně připravenou hodinu, učivo je obohaceno různými zajímavými cvičeními i zábavnými kvízy. Květa nejenže je dobrá kantorka, ale je i velmi kvalitní člověk. I díky tomu vládne v našich hodinách přátelská atmosféra, myslím, že se tam všichni cítíme dobře, a angličtina se tak pro nás stala pěkným a užitečným koníčkem.

Alena Kozáková

alcakozak@centrum.cz ~ 777 130 440
Na hodiny angličtiny s paní Květou Uhlířovou se vždycky těším. Pokaždé jsou perfektně připravené, čeká nás vždy nějaké příjemné překvapení v podobě her, kvízů apod. V lekcích se nikdy nenudíme, takže si domů odnáším nejen nově nabyté znalosti, ale také dobrý pocit. Dokladem toho, že je paní Uhlířová výborná lektorka, je také fakt, že mnozí z nás navštěvují její kurzy již několik let. Její lekce angličtiny mohu všem jen vřele doporučit.

Ing. Pavlína Moldříková

účetní
palmol@seznam.cz
Kurz paní magistry Uhlířové jsem navštěvovala rok. Za tuto poměrně krátkou dobu jsem „zlomila“ svou mnohaletou nechuť k angličtině. Paní Uhlířová byla na každou lekci velmi pečlivě připravená, krom práce s knihou nám přinášela ofocené materiály, posílala úlohy k procvičení doma, gramatiku vysvětlovala pro mě logickým způsobem a procvičovala konverzační témata. Mrzí mě, že už kurz skončil, protože byl pro mě rozhodně přínosem. Chtěla bych touto cestou paní Uhlířové moc poděkovat.

Ing. Jiřina Vontorová, Ph.D.

VŠB-TU Ostrava
Paní učitelku doporučuji začátečníkům i pokročilým. Je trpělivá, vstřícná a má smysl pro humor. Lekce probíhají zábavnou formou tzv. škola hrou a žáci se nikdy nenudí.

Martina Hájovská

středoškolský zdravotnický pracovník
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS