Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lada Žabenská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lada Žabenská — překladatelka, tlumočnice a lektorka francouzského jazyka

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Lada Žabenská:
S Ladou máme velmi dobré zkušenosti. Překlady často velmi náročných odborných (filmovědných i filozofických) textů dodá vždy včas s patřičnými komentáři či doplňujícím výkladem. Nic pro ni není problém.

Jitka Lanšperková

www.dokrevue.cz ~ dokrevue@dokrevue.cz
Mgr. Lada Žabenská se v období listopad 2014 - březen 2015 podílela na tlumočnickém projektu pro společnost Parker Hannifin Industrial s.r.o. v Chomutově a výrazně tak v pozici tlumočnice francouzského a českého jazyka přispěla k jeho zdárnému průběhu a zakončení. Krom všeobecných špičkových jazykových dovedností si ve velmi krátké době osvojila také technický jazyk v oblasti výroby elektromotorů a příbuzných odvětví. Mezi její další přednosti patří veskrze profesionální přístup k zadavateli (rychlá a věcná komunikace, příprava, spolehlivost, flexibilita) i zákazníkovi, kterého si získala nejen svým profesionálním a vstřícným vystupováním. Nad rámec bezchybně prováděného tlumočení (školení zaměstnanců v provozu, porady, prezentace) a překladu dokumentace se rovněž věnovala francouzským kolegům jako "průvodce" každodenními nástrahami života v neznámém prostředí ČR. Spolupráci s paní Žabenskou mohu vřele doporučit. Ostatně jsme v neustálém kontaktu a těšíme se na další spolupráci.

Václav Juchelka

tlumočení a překlady
saintlouisarch@yahoo.com ~ 731 033 455
Potvrzuji, že se tlumočnice Lada Žabenská podílela na natáčení filmu Láska všemi deseti (Populaire, Régis Roinsard). Během natáčení zajišťovala francouzsko-český překlad a při některých scénách také asistenci režie.

Roxanne Pinhero

Les Production du Trésor
tresorprod.com
Lada Žabenská zajišťovala pro časopis Iluminace překlady odborných textů s filmovědnou tematikou. Spolupráce byla vždy zcela profesionální.

Lucie Česálková

šéfredaktorka časopisu Iluminace
lucie.cesalkova@nfa.cz
Paní Žabenská má profesionální a proaktivní přístup. Byl jsem velice spokojený s rychlostí a kvalitou odvedené práce. Zatím mám zkušenost pouze s překlady titulků k propagačním videím, ale v případě potřeby tlumočení bych ji určitě rád využil.

Daniel Ngo

Region Sales Manager
ngo@colsys.cz ~ 778 701 382
Chtěla bych paní Mgr. Žabenské poděkovat za velmi rychlou a kladnou reakci na naši poptávku překladatelských služeb. Našemu zahraničnímu partnerovi jsme potřebovali doložit v krátkém termínu větší množství odborných dokumentů. Náš požadavek jsme paní magistře sdělili telefonicky a během pár dnů jsme obdrželi potřebné překlady e-mailem. Spolupráce byla velmi rychlá a profesionální. S prací paní Žabenské jsme byli velmi spokojeni a můžeme jen doporučit.

Petra Blahová

Ladě jsme svěřili překladatelskou a tlumočnickou práci ve velmi specifickém technickém odvětví. Překlady dokumentů nám odevzdala v termínu. S obtížemi technického názvosloví si poradila dobře. Doprovázela mě také na mé pracovní cestě po Česku. Během poměrně složitých rozhovorů probíhajících také v angličtině prokázala vysokou míru flexibility. S výsledky spolupráce jsme velmi spokojeni.

Maxime MISSERI

Mohu doporučit Ladu Žabenskou jako spolehlivou překladatelku.

Jan Melichar

director
www.learn2grow.cz ~ jan@learn2grow.cz ~ 775 923 401
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS