Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Lenka Bukačová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Lenka Bukačová — fotografka se zaměřením na podnikatelské příběhy

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace MgA. Lenka Bukačová:
JUDr. Jindřiška Šulcová
Lenku Bukačovou Vám mohu vřele doporučit. Je to skvělá fotografka, která má perfektní vzdělání a úroveň, ale je to také velká profesionálka, která Vás při focení zabaví tak, že ani nevíte, že se fotíte, a výsledky tomu odpovídají. Díky, Leni, těším se na další společnou práci!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Gabriela Ryšková
S Lenkou spolupracujeme na projektu Jóga z obýváku (http://jogazobyvaku.cz). Od začátku je její přístup velmi profesionální a precizní. Je pečlivá, velmi dbalá detailů a skvěle umí navázat kontakt s fotografovanými lidmi. Výsledné fotografie mě vždy nadchnou svou čistotou a krásou.

Gabriela Ryšková

grafička a ilustrátorka
Kateřina Čambalová
Lenku jednoznačně doporučuji. Je perfekcionistka a má smysl pro detail. Přesně vystihne, co má fotka říct, což jsem u focení velmi ocenila. Fotila mi teď restauraci s penzionem a jsem nadšená. Vše měla promyšlené a vlezla klidně i do toho nejméně pohodlného prostoru, jen aby byl záběr dokonalý. Těším na další focení. Díky!

Kateřina Čambalová

interiérová designérka
Mgr. Lenka Bukačová již několik let pracuje jako fotografka pro Univerzitu J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. V rámci této dlouhodobé spolupráce významným způsobem napomáhá profesionalizaci propagačních a prezentačních činností UJEP. Její práce kvalitou, profesionálním přístupem i osobním nasazením, často nad rámec pracovního úvazku, výrazně přesahuje standardní zkušenosti, které jsme s pracovníky na těchto pozicích udělali v minulosti. Je velmi aktivní a podnikavá.

Mgr. Jana Šiková

kancléřka
Lenka je skvělá fotografka – profesionálka. Zastává pečlivý a kreativní přístup. Práce byla provedena v dohodnutém termínu. Spokojenost!

David Hovorka

Art Director ve společnosti Guideline s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS