Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Kuběnová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Kuběnová — cestovní konzultantka a specialistka na ostrov Kréta

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Lenka Kuběnová:
Večery strávené v úzkých uličkách kamenných městeček, plných kavárniček a pověstného řeckého klidu vás dostanou. Nebo to poleženíčko v písku u mořského odlivu a se západem slunce. Takovou Krétu mi nikdo jiný ještě neukázal. Pojedu zase – letenka za cenu autobusu a za necelé tři hodiny přistání…

Věrka Najbrtová

Týden je na poznání Kréty velmi krátká doba, ale dostatečně dlouhá na to, abyste si ji zamilovali. Byla to naše první dovolená, první zkušenost s tímto druhem cestování, ale už teď víme, že ne poslední.

Víťa Maslík

Výlety po zajímavostech v okolí a turistické výšlapy by vydaly na hodně řádek. Lenka je vždy výborně připravená. Nic ji nezaskočí. Itinerář naplánovaný přesně podle časových možností s ohledem na potřeby malých i velkých cestujících. Penzum vědomostí o lokalitě, místních zvycích, kultuře, fauně a flóře člověk z žádného průvodce nezíská takto obšírné, navíc mnohé lokality zatím nejsou v průvodcích ani v angličtině zpracovány. Naše očekávání spojená s dovolenou na Krétě byly naprosto naplněny a v mnoha ohledech byla naše očekávání daleko překročena. Máme na co vzpomínat! A rádi se budeme opět vracet.

Martina Podzemná

Když jsme se o Lence dozvěděli, říkali jsme si, že její služby budou určitě drahé, přece jenom individualizovaná dovolená většinou něco stojí. Nakonec jsme byli nesmírně překvapeni, za jakou cenu a v jaké kvalitě nám dokázala dovolenou zařídit. Komfort odvozu z letiště i na letiště, skvělé ubytování pro naše potřeby (rodina s dvěma dětmi, 3 a 6 let), dokonalý výběr místa… Kromě toho nám poradila, kam stojí za to zajet a co dělat, když počasí zrovna nebylo příznivé, byla vždy „po ruce“, dokonce i když dítě onemocnělo, nebyl problém domluvit lékaře. Kromě toho je Lenka skvělá i jako člověk, se kterým opravdu není těžké si porozumět – a zkrátka už to není „paní Kuběnová“, ale prostě „Lenka“. Zkrátka a dobře, až pojedeme příště na Krétu, tak jedině s Lenkou!

Jarek Janosek

www.correcta.cz ~ janosek@correcta.cz
Náš pobyt na Krétě trval jen týden a Lenka nám dokázala dát tolik tipů na výlety, že se musíme opět vrátit. Její znalosti o Krétě jsou skvělé, dokáže poradit a podat informace o místních zvycích, výborných jídlech a místech, která stojí za to zhlédnout. Její služby můžeme vřele doporučit a v budoucnu jich rádi opět využijeme.

Tomáš Satinský

satinskytom@gmail.com ~ 602 756 435
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS