Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Martinková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lenka Martinková — tlumočnice a soudní překladatelka německého jazyka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Lenka Martinková:
Lenka je již několik let součástí našeho tlumočnického týmu. Bez problémů se vyzná v komplikovaných technických otázkách a náročném tlumočení o tiskařských strojích, ocelových konstrukcích, bioplynových stanicích apod. Vše zvládá vždy k naší plné spokojenosti. Technická školení ani obchodní jednání pro ni nepředstavují žádný problém.

Monika Hradilová

tlumočnicea překladatelka
www.prelozto.cz ~ hradilova@prelozto.cz ~ 602 864 600
S Lenkou Martinkovou spolupracujeme již od roku 2012 na tlumočení školení a seminářů v rámci dalšího vzdělávání učitelů a rodičů v oblasti montessori pedagogiky. Lenka je pro nás nepostradatelným prvkem zprostředkování expertízy školitelů a trenérů z německy mluvících zemí, protože je schopna do perfektního překladu vložit také emoce a energii lektora, které jsou pro školení učitelů tak důležitá. Současně se vždy můžeme spolehnout, že sdělení, které Lenka překládá, je tlumočené tak, jak jej lektor míní, profesionálně. Tím je zajištěno, že všichni účastníci slyší stejné sdělení, bez ohledu na to, zda rozumí původnímu sdělení. Lenka je spolehlivou součástí týmu, dodržuje termíny, nad prací přemýšlí a často jde „extra mile“ v tom, jak zadání splnit. Proto s ní rádi spolupracujeme a budeme i v budoucnu.

Patrik Matlák

www.ifgl.cz ~ info@ifgl.cz
Spolupráce s Lenkou Martinkovou trvá již od roku 2012 v oblasti tlumočení obchodních jednání v německém jazyce zaměřených na strojírenskou výrobu a dále překlad dokumentů pro potřeby německých úřadů. Bez problémů se orientuje v překládané problematice, je flexibilní, spolehlivá a má snahu vždy pomoci nalézt řešení v případě nejasných problémů. Naše spolupráce byla vždy na profesionální úrovni a s doporučením všem osobně doufám v jejím setrvání.

Jakub Šmíd

komunikační partner ve společnosti DELA Company s. r. o
Profesionální služby paní Mgr. Lenky Martínkové při svém podnikání využívám již od roku 2008. Jedná se především o překlady a tlumočení v německém jazyce. Lenka je velmi milý a příjemný člověk, se kterým se výborně spolupracuje. Opakovaně využívám její služby a vždy se mohu stoprocentně spolehnout na její úsudek, porozumění a následné bezchybné tlumočení či překlad. Lenku bych bezpochyby každému doporučil, jelikož je při své práci velmi důsledná, spolehlivá, rozhoduje se samostatně a vždy najde správná řešení.

Ing. Boris Borissov

BUCHITERRA s.r.o.
www.pagel.com ~ terra2@seznam.cz ~ 608 219 280
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS