Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Papřoková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Papřoková — sloganistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 28 doporučení prezentace Ing. Lenka Papřoková:
PharmDr. Margit Slimáková
Lenka mi už několikrát pomohla s vymýšlením názvů a domén pro mé projekty. Vždy přijde s neotřelými novými myšlenkami a nápady, které sám člověk nevymyslí. Při hledání názvů či sloganů vřele doporučuji vyzkoušet její služby. Sama budu s Lenkou určitě i nadále moc ráda spolupracovat.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Pavel Minář
Lenka mi vytrhla trn z paty při přípravě přednášky. Vše jsem měl hotovo. Jediné, s čím jsem se trápil, byl název. Nebyl jsem schopen vymyslet název, aby pokryl obsah přednášky, byl úderný a nebyl nudný. Lenka mi po krátké přípravě (zodpovězení jednoduchého dotazníku a telefonickém hovoru) dodala pět názvů a hned první byl trefa do černého. Příště se už nebudu trápit s vymýšlením sloganů, ale rovnou se obrátím na odborníka.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Ing. Martin Perlík
Lence jsem dal neobvyklé zadání. Vymyslet název pro webovou stránku, kdy musela balík technických informací shrnout do dvou slov. Tak aby to dávalo smysl, bylo chytlavé a zároveň existovala volná CZ doména. Skoro rok jsem si rval vlasy nad oříškem, který Lenka rozlouskla za týden. Dobrá práce, Lenko!

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Spolupráce s Lenkou byla příjemná. Její slogany pro vyjádření/vysvětlení co děláme byly dobré, některé výborné. Časově se nám to trochu rozvleklo a bylo těžší najít tu energii k dotažení. Lenky příprava a práce byla výborná. Určitě jí to zabralo hodně času. A myslím, že nás perfektně pochopila (kdo jsme, co a jak děláme). Práce s námi není jednoduchá. Jsme nároční na všechno co děláme. Slogan je pro nás těžké téma a několikrát jsme ho v minulosti opustili. Navíc naše rozhodování je demokratické a to je vždy složité. Nakonec jsme vybrali slogan, který popisuje naši firmu. A navíc jeden slogan, který použijeme na nějaké kampaně. Těšíme se až slogan uvedeme do života.

Pavel Láznička

spolumajitel firmy Hanibal specializované na outdoorové a sportovní potřeby
www.hanibal.cz ~ pavel@hanibal.cz ~ 777 126 933
Spolupráce s Lenkou na sloganu pro novou značku sportovního odvětví „Česká házená – Czech Handball“ pro nás byla velice přínosná. Její přístup je profesionální a i když jsme nakonec nepoužili slogan přesně ve znění, které navrhovala, z jejích návrhů jsme čerpali a opodstatňují náš finální výběr. Lenčin způsob práce a tvorby sloganů má vnitřní princip, řád a smysluplná pravidla. Určitě bych si spolupráci s Lenkou zopakoval.

Daniel Novotný

ředitel marketingu Českého svazu házené
www.chf.cz ~ 603 575 499
Naše společnost uzavřela smlouvu s předním relaxačním centrem ve Frýdlantu n. O. a stala se jeho generálním sponzorem. Hledali jsme pro toto spojení vhodný slogan, který by vyjádřil vztah sportu s naší firmou, přestože naše činnost se sportem nijak nesouvisí (jsme slévárna). Po několika týdnech, kdy se nám ani jeden z našich návrhů nelíbil, jsme oslovili Lenku, aby pro nás zkusila vytvořit nějaké návrhy. Během týdne jsme jich dostali možná 30, z nichž každý byl lepší než ty, které jsme pracně vymýšleli my sami. Nakonec jsme si vybrali slogan, který byl podle našeho názoru i autorčina doporučení nejlepší: „Prostě ve formě“ — Lenčin slogan je nedostižný, to se jí fakt povedlo! A nás to stálo tak málo :-) Myslím, že podobných, ne-li lepších nápadů má v zásobě milion. Slogan používáme dodnes, a to nejen ve spojení s relaxačním centrem. Lenku jsme pak využili ještě několikrát: Natočila zvukovou zprávu pro Český rozhlas, nebo napsala výborný článek a zařídila jeho vydání v regionálních médiích.

Ing.Tomáš Farný

technický ředitel a člen představenstva slévárny Giff, a.s.
www.giff.cz ~ tomas.farny@giff.cz ~ 604 222 216
Kdo si myslí, že umí všechno na světě, ten se šeredně mýlí! Je těžké uvědomit si to. Pak se objeví Lenka a je po starosti. Zdravý a nestranný pohled na slogan nám poskytla právě ona. Monitoring našich aktivit a její kreativita vyústila ve slovní vyjádření něčeho, co cítíme dlouho. Slogan, který nás vystihuje a podporuje služby, které nabízí knihovny. Nebojte se oslovit odborníka!

Andrea Peříková

PR oddělení Knihovny města Ostravy
kmo.cz ~ perikova@kmo.cz ~ 599 522 604
Mé zadání pro Lenku bylo vymyslet vhodný název pro náš projekt, který by ho nejen vystihoval, ale byl také jedinečný a chytlavý. Vše proběhlo dle dohody, termíny byly dodrženy a kreativní návrhy včas dodány včetně bonusů. Moc děkuji Lence za její práci, ochotu a příjemné profesionální jednání. V případě potřeby se na ni opět ráda obrátím.

Petra Tošovská

www.babyplaza.cz ~ 777 230 188
Mgr. Pavel Pichler
S Lenkou jsem spolupracoval na vytvoření názvu. Příjemně mě překvapilo, kolik toho na začátku chtěla vědět a jak se zajímala o souvislosti našeho nově vznikajícího projektu. Její přístup je profesionální a já doporučuji s Lenkou spolupracovat!

Mgr. Pavel Pichler

konzultant a realizátor projektů pro rozvoj cestovního ruchu
S paní Lenkou se mi velmi dobře spolupracovalo. Líbí se mi její osobitý přístup. Velmi oceňuji její profesionalitu. Pokud hledáte odborníka, tak velmi Lenku doporučuji.

Petra Vavříčková

Marketing manager
www.tipa.eu ~ petra.vavrickova@tipa.eu ~ 725 496 566
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS