Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Papřoková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Papřoková — sloganistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 25 doporučení prezentace Ing. Lenka Papřoková:
Spolupráce s Lenkou na sloganu pro novou značku sportovního odvětví „Česká házená – Czech Handball“ pro nás byla velice přínosná. Její přístup je profesionální a i když jsme nakonec nepoužili slogan přesně ve znění, které navrhovala, z jejích návrhů jsme čerpali a opodstatňují náš finální výběr. Lenčin způsob práce a tvorby sloganů má vnitřní princip, řád a smysluplná pravidla. Určitě bych si spolupráci s Lenkou zopakoval.

Daniel Novotný

ředitel marketingu Českého svazu házené
www.chf.cz ~ 603 575 499
Naše společnost uzavřela smlouvu s předním relaxačním centrem ve Frýdlantu n. O. a stala se jeho generálním sponzorem. Hledali jsme pro toto spojení vhodný slogan, který by vyjádřil vztah sportu s naší firmou, přestože naše činnost se sportem nijak nesouvisí (jsme slévárna). Po několika týdnech, kdy se nám ani jeden z našich návrhů nelíbil, jsme oslovili Lenku, aby pro nás zkusila vytvořit nějaké návrhy. Během týdne jsme jich dostali možná 30, z nichž každý byl lepší než ty, které jsme pracně vymýšleli my sami. Nakonec jsme si vybrali slogan, který byl podle našeho názoru i autorčina doporučení nejlepší: „Prostě ve formě“ — Lenčin slogan je nedostižný, to se jí fakt povedlo! A nás to stálo tak málo :-) Myslím, že podobných, ne-li lepších nápadů má v zásobě milion. Slogan používáme dodnes, a to nejen ve spojení s relaxačním centrem. Lenku jsme pak využili ještě několikrát: Natočila zvukovou zprávu pro Český rozhlas, nebo napsala výborný článek a zařídila jeho vydání v regionálních médiích.

Ing.Tomáš Farný

technický ředitel a člen představenstva slévárny Giff, a.s.
www.giff.cz ~ tomas.farny@giff.cz ~ 604 222 216
PharmDr. Margit Slimáková
Lenka mi už několikrát pomohla s vymýšlením názvů a domén pro mé projekty. Vždy přijde s neotřelými novými myšlenkami a nápady, které sám člověk nevymyslí. Při hledání názvů či sloganů vřele doporučuji vyzkoušet její služby. Sama budu s Lenkou určitě i nadále moc ráda spolupracovat.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Ing. Daniel Šácha
Do Sokolské 33 přinesla Lenka Papřoková energii a nový koncept vedení přidělených rubrik, který následně ovlivnil fungování celé redakce. Je svědomitá, zapálená, naslouchá ostatním a své nápady dokáže uvádět do života. Brzy se stala jedním z hlavních pilířů redakce. Mimo jiné nám pomohla rozjet sociální sítě a účinný guerilla marketing, díky kterému jsme získali nové čtenáře a vstoupili do širšího povědomí. I já jsem v Lence našel profesní vzor — je kreativní, nezůstává v jednom proudu, je stále v pohybu a hledá nové cesty, jak čtenáře, resp. posluchače a diváky zaujmout. Přesto je otevřená kritice a dále na sobě pracuje.

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér
Kdo si myslí, že umí všechno na světě, ten se šeredně mýlí! Je těžké uvědomit si to. Pak se objeví Lenka a je po starosti. Zdravý a nestranný pohled na slogan nám poskytla právě ona. Monitoring našich aktivit a její kreativita vyústila ve slovní vyjádření něčeho, co cítíme dlouho. Slogan, který nás vystihuje a podporuje služby, které nabízí knihovny. Nebojte se oslovit odborníka!

Andrea Peříková

PR oddělení Knihovny města Ostravy
kmo.cz ~ perikova@kmo.cz ~ 599 522 604
Ing. Martin Perlík
Lence jsem dal neobvyklé zadání. Vymyslet název pro webovou stránku, kdy musela balík technických informací shrnout do dvou slov. Tak aby to dávalo smysl, bylo chytlavé a zároveň existovala volná CZ doména. Skoro rok jsem si rval vlasy nad oříškem, který Lenka rozlouskla za týden. Dobrá práce, Lenko!

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Robert Vlach
Lenka navrhovala názvy či slogany pro několik mých klientů a její schopnost nacházet originální řešení je fenomenální. Vždy má v záloze něco převratného, co nám obrátí myšlenky vzhůru nohama. Neznám nikoho jiného v Česku, kdo má při tvorbě názvů tak promyšlené know-how a neomylný tah na výsledek. Lenka má na tvorbu názvů přirozený talent a tahle tvorba ji neuvěřitelně baví.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Když jsem se rozhodl vytvořit článek pojednávající o hudební skupině Naked Floor, jejíž jsem zakládajícím členem, dozvěděl jsem se o tehdejší studentce žurnalistiky Lence Papřokové. Protože článek měl vystihovat v několika stručných odstavcích co nejpřesnější, ale zároveň kreativně pojatou charakteristiku hudební skupiny, bylo zapotřebí přistoupit k získávání informací zcela nekonvenčně. Lenka se s tímto úkolem vypořádala více než skvěle. S výsledkem její práce jsem byl velmi spokojen a shrnu-li vše v jedné větě — svou práci dělá poctivě, s nasazením, s promyšleným přístupem, se zaměřením na kvalitu a schopností předvídat a plánovat tak, jak to umí zkušení hráči šachu. Díky svému širokému rozhledu dokáže vytvořit zcela osobitý pohled na věc. Rozhodně mohu spolupráci s Lenkou Papřokovou vřele doporučit.

Alex Lasák

podnikatel a frontman kapely Naked Floor
www.nakedfloor.cz ~ alex@nakedfloor.cz ~ 777 732 902
Lenka Papřoková nastoupila do redakce portálu Sokolská 33 v akademickém roce 2011/2012 na pozici editorky rubriky Interview33, jejíž název sama vymyslela, zaměřenou na rozhovory. Lenka přišla s velkým množstvím nápadů, jak tuto rubriku oživit, udělat atraktivnější a čtenější. Původně úzce zaměřená sekce se stala pilířem časopisu s nejčtenějšími příspěvky. Zavedla také autorské okénko pod rozhovor, focení při rozhovorech, kdy redaktorům vznikaly fotografie přímo z „místa činu“, což bylo také z hlavy Lenky. Její aktivita šla ovšem až za rámec rubriky, kterou vedla. Oživila do té doby ponurý Facebook časopisu, zvizualizovala texty článků a postupně celou tvář časopisu. Přispívala mnoha nápady a postřehy do rubrik Studentský život, Kultura, dopomohla ke spolupráci portálu se studentskými organizacemi a hlavně pozvednutí celkové redakční kultury. Pomohla stmelit redakci, zneformálnila formální schůze, vynikala jako přirozený teamleader. Lenka zorganizovala první redakční guerilla marketingové akce. Mimo to dopomáhala k šíření povědomí o našem portálu mezi stávajícími i potenciálními studenty ostravských univerzit. Je energická, spolehlivá zapálená pro věc umí se do pořádně opřít do toho, co dělá. Kromě toho, že plní svou práci velmi dobře, je také pilířem, který dokáže věci rozhýbat a strhnout dav. Je živlem, který přichází s mnoha nápady, jak být lepší a nespokojí se s průměrností.

Petra Polesová

šéfredaktorka univerzitního časopisu Sokolská 33
www.sokolska33.cz ~ polesovapetra@gmail.com ~ 734 723 450
Lenka Papřoková nejdříve přispívala jako redaktorka, od spuštění portálu časopisu se díky svému přístupu a aktivitě na něm podílela jako jeden ze zakládajících členů týmu a jako editorka. Cením si na ní otevřenosti, podnikavosti, osobitosti, flexibility a celkové vyváženosti. Přichází se skvělými nápady, vidí příležitosti, nová témata. Působí lidsky a přátelsky, jedná jako profesionálka. Vyniká spolehlivostí, přátelskostí, přímým jednáním a mimořádně dobře komunikuje. Pracuje samostatně na špičkové úrovni, zároveň je týmovým hráčem se silnou stmelovací schopností. Dokáže aktivně využít svých silných stránek ke kvalitnímu výsledku. Inspirovala a motivovala nové členy a zaškolovala redakci ve psaní příspěvků a používání sociálních sítí. Svůj pozitivní přístup přenáší na své kolegy, nebojí se sdílet své know-how a zároveň pracovat na dobrém jménu celku, kterého je součástí.

Agáta Vřeská

šéfredaktorka univerzitního časopisu Underground
www.undg.cz ~ agata.vreska@gmail.com ~ 721 322 610
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS