Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Papřoková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Papřoková — sloganistka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 25 doporučení prezentace Ing. Lenka Papřoková:
Moravskoslezská Sinfonietta ve spolupráci s Múzickou školou a Lidovou konzervatoří uspořádali koncert Bez bariér pro 300 návštěvníků. Na doporučení jsem kontaktoval Lenku Papřokovou, aby nám náš koncert moderovala. Spolupráce byla velmi příjemná, Lenka navíc velmi obratně reagovala na veškeré změny ve scénáři a sama navrhla mnoho cenných vylepšení. Celý koncert byl přijat s diváckým nadšením ze strany diváků a velkou měrou se na tom zasadilo Lenčino moderování. Rozhodně doporučuji ke spolupráci na vašich projektech.

Jan Soukup, DiS.

ředitel Moravskoslezské Sinfonietty
www.sinfonietta.cz ~ ms.sinfonietta@seznam.cz ~ 736 203 645
Když jsme s kapelou připravovali benefiční koncert na pomoc vážně nemocnému hudebníkovi, Lenka byla naší jasnou volbou. Díky referencím i předchozí spolupráci jsme Lence bez váhání svěřili mediální pokrytí koncertu. Lenka tento úkol zvládla na výbornou. Předčila naše očekávání. Spolu s ilustrátorkou Adélou Moravcovou a grafikem Mirou Szkanderou se podíleli na přípravě unikátních propagačních materiálů. Lenka vymyslela název přání a dala dohromady všechny texty. Napsala také působivý článek o nemocném umělci a zajistila, aby se o náš koncert zajímala regionální média a zmiňovali se o něm široko daleko. Oceňujeme na Lence profesionalitu, kreativitu a nasazení, přístup celkově. Celý koncert byl nakonec velkým úspěchem, a velká část díků patří Lence. Již se těšíme na další spolupráci.

Pavel Balón

Občanské sdružení NAKED FLOOR Benefit, o.s.
www.nakedfloor.cz ~ pavel.balon@vodafone.com ~ 777 073 900
Jitka Sedlářová
Lenku Papřoková znám dlouho a má velký přirozený talent na češtinu i cizí jazyky. Je kreativní a neustále se vzdělává. Když jsem se rozhodla jít na volnou nohu, profesionálně učit francouzštinu a pořádat cesty do Francie, Lenka se naprosto vcítila do mého myšlení a potřeb a dokázala vystihnout jednoduchým a trefným sloganem přesně to, o co mi šlo: přiblížit francouzštinu všem, kteří o ni mají zájem, a svým přístupem je zbavit strachu z toho, že je moc složitá. Lence netrvá dlouho vymyslet to, o čem ostatní dlouze mluví a dokola o tom přemýšlejí. Její nápady mají hlavu i vtip. Jsou svěží, jednoduché a přitom velmi chytré. Dlouhodobá spolupráce s Lenkou mi pomáhá posunovat se kupředu a nepřešlapovat na místě.

Jitka Sedlářová

lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie
Moje spolupráce s Lenkou byla úžasná. V době, kdy jsem rozšiřovala své podnikání a spouštěla nový web s cílem získat nové zákazníky, jsem náhodu natrefila na její vizitku. Spolupráci s Lenkou si nemohu vynachválit – je velmi příjemná, vnímavá a 100% nápomocná. V průběhu našich rozhovorů (vstupní analýzy) zjišťovala co nejvíce relevantních informací. Krom toho mi poskytla množství užitečných postřehů, nápadů a doporučení týkajících se možného využití sloganů anebo formy propagace. V dohodnutý termín Lenka dodala slogany, ze kterých byly snad úplně všechny výstižné, vtipné a šité na míru pro moji cílovou skupinu zákazníků. Co by mi trvalo věčnost, Lenka zvládla s lehkostí za pár dní. Já si mohla vybírat z množství výborných návrhů. To, že šlo o slogany ve slovenštině, jsme díky promyšlenému postupu hravě vyřešily. Slogany teď s radostí používám. Přesně vystihují moji filozofii. Spolupráci s Lenkou vnímám jako opravdu dobrou investici i zkušenost. Určitě ji ještě v budoucnu využiji a vřele doporučuji.

Barbora Hastíková

lektorka a provozovatelka jazykového centra Angličtina v Skalici
barbora.hastikova@seznam.cz ~ +421 908 594 206
Dominika Špačková
Lenka je chytrá hlava a se slovy si umí vyhrát. Takže pokud slogan, tak s Lenkou!

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
Lenka je profesionální, rychlá a systematická. Její služby jsme využili dvakrát a vždy nám rozproudila myšlení :)

Robert Vojáček

varime.cz ~ robert@varime.cz ~ 775 675 338
Lenka spolupracovala s Českým rozhlasem Ostrava 3 roky. Její práci považuji za přínosnou a velmi slibnou. Jako mladá producentka je Lenka plná energie a zapálená pro to, co dělá.

Igor Horváth

ředitel Českého rozhlasu Ostrava 1998–2013
http://www.rozhlas.cz/ostrava/portal
Pavel Minář
Lenka mi vytrhla trn z paty při přípravě přednášky. Vše jsem měl hotovo. Jediné, s čím jsem se trápil, byl název. Nebyl jsem schopen vymyslet název, aby pokryl obsah přednášky, byl úderný a nebyl nudný. Lenka mi po krátké přípravě (zodpovězení jednoduchého dotazníku a telefonickém hovoru) dodala pět názvů a hned první byl trefa do černého. Příště se už nebudu trápit s vymýšlením sloganů, ale rovnou se obrátím na odborníka.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Dlouho jsme hledali slogan pro homepage nového webu. Trvalo nám to několik týdnů, točili jsme se v kruhu; na sloganu vázlo spuštění celého webu. Přitom stačila jedna schůzka u čaje s Lenkou. Ta nás vyslechla, položila nám několik otázek a do 14 dnů jsme obdrželi email se 14 slogany, z nichž jsme si snadno vybrali. Moc děkujeme a Lenku vřele doporučujeme!

Bohuš Sedláček

zakladatel iniciativy Skutečně zdravá škola
www.skutecnezdravaskola.cz ~ skutecnezdravaskola@email.cz ~ 728 227 447
Spolupráce s Lenkou byla příjemná. Její slogany pro vyjádření/vysvětlení co děláme byly dobré, některé výborné. Časově se nám to trochu rozvleklo a bylo těžší najít tu energii k dotažení. Lenky příprava a práce byla výborná. Určitě jí to zabralo hodně času. A myslím, že nás perfektně pochopila (kdo jsme, co a jak děláme). Práce s námi není jednoduchá. Jsme nároční na všechno co děláme. Slogan je pro nás těžké téma a několikrát jsme ho v minulosti opustili. Navíc naše rozhodování je demokratické a to je vždy složité. Nakonec jsme vybrali slogan, který popisuje naši firmu. A navíc jeden slogan, který použijeme na nějaké kampaně. Těšíme se až slogan uvedeme do života.

Pavel Láznička

www.hanibal.cz ~ pavel@hanibal.cz ~ 777 126 933
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS