Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Papřoková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Papřoková — sloganistka

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace Ing. Lenka Papřoková:
Po Lence jsme potřebovali oživit a přepracovat část textů na webu. Texty měly být jednoduché a přitom přehledné. Vše bylo splněno na jedničku. Spolupráce byla rychlá a jednoduchá. Mohu doporučit!

Martin Šimek

provozovatel cestovní kanceláře Radynacestu.cz
www.radynacestu.cz ~ martinsimek@radynacestu.cz
S Lenkou jsem měla možnost pracovat dva roky pro webový magazín sokolska33.cz, kde v té době působila jako vedoucí a editorka rubriky Interview33. Ihned po svém nástupu do funkce šéfové rubriky zcela změnila dosavadní systém jejího fungování. Z rubriky, kde nikdo s nikým moc nekomunikoval, natož, aby s námi něco probírala dosavadní vedoucí, přišel s Lenkou nový způsob organizace. Začala s námi komunikovat, setkávat se na pravidelných poradách rubriky, motivovat nás, dávat nám zpětnou vazbu k naší práci a prostor pro fantazii. Na Lence si osobně cením pracovitosti a preciznosti v tom, co dělá. Má přehled o aktuálním dění, dokáže přijít s novou myšlenkou tam, kde už to nikdo nečeká. Moc se mi líbilo, že nám dokázala dát zpětnou vazbu, ať už pozitivní či negativní. Její nadšení pro věc a optimismus je často nakažlivý a silně motivační. Za dobu svého působení v rubrice, která by se do jejího příchodu dala nazvat průměrnou, dokázala malý zázrak. Interview33 se po dobu jejího vedení stalo nejčtenější a nejatraktivnější rubrikou celého webu. Lenka do něj vnesla nové prvky, ale hlavně naučila své podřízené dělat kvalitní rozhovory.

Ivana Stařičná

studentka Masarykovy univerzity v Brně
ivana.staricna@gmail.com ~ 602 595 767
Mé zadání pro Lenku bylo vymyslet vhodný název pro náš projekt, který by ho nejen vystihoval, ale byl také jedinečný a chytlavý. Vše proběhlo dle dohody, termíny byly dodrženy a kreativní návrhy včas dodány včetně bonusů. Moc děkuji Lence za její práci, ochotu a příjemné profesionální jednání. V případě potřeby se na ni opět ráda obrátím.

Petra Tošovská

www.babyplaza.cz ~ 777 230 188
S paní Lenkou se mi velmi dobře spolupracovalo. Líbí se mi její osobitý přístup. Velmi oceňuji její profesionalitu. Pokud hledáte odborníka, tak velmi Lenku doporučuji.

Petra Vavříčková

Marketing manager
www.tipa.eu ~ petra.vavrickova@tipa.eu ~ 725 496 566
David Karban
Když jsem zadával Lence slogan, měl jsem lehce obavy. Můj obor je velmi specializovaný, jedná se o automatizaci linuxových serverů. Lenka se s tím ovšem poprala a výsledek je výborný, děkuji!

David Karban

automatizátor linuxových serverů, konzultant a lektor
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS