Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Weinbergerová

Mgr. Lenka Weinbergerová

lektorka angličtiny

Mgr. Lenka Weinbergerová
Mgr. Lenka Weinbergerová - logo

Profesionální výuka angličtiny pro dospělé – od začátečníků po středně pokročilé. Výuka probíhá v malých skupinkách v Praze v učebně u metra C Vyšehrad. Viz aktuální přehled vypsaných kurzů angličtiny.

Pedagogické vzdělání v oboru Anglický jazyk na Univerzitě Karlově v Praze. Dlouholetá praxe v oblasti vzdělávání dospělých a dobré reference.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí

Proč právě skupinová výuka angličtiny

Se skupinkami se mi pracuje lépe než s jednotlivci, protože mé lekce jsou hodně interaktivní, používám různé deskové, karetní i jiné hry, skládačky, pexesa, domino apod. Studenti během lekce komunikují nejen se mnou, ale i mezi sebou navzájem. Výuka je tak živější a pohodovější :)

Cíle kurzu

Ztratíte ostych komunikovat v angličtině a vaše jazykové schopnosti se budou postupně rozvíjet. Rozšíříte si slovní zásobu, zlepší se vaše schopnost konverzovat v angličtině a porozumět psanému textu i mluvené řeči. Získáte pevné základy, na kterých je možné dále stavět. Výuka je pohodová, zábavná a přínosná.

Ceny a podmínky

Kurzy jsou cenově dostupné pro širokou veřejnost: 125 Kč za 1 hodinu (60 min) výuky. 1 lekce trvá 90 minut. Školní rok je rozdělen na 3 trimestry (podzimní, zimní, jarní), trimestry se hradí jako celek. Úplně noví studenti se ovšem mohou připojit kdykoli, nemusí čekat na začátek nového cyklu – v tom případě již odučené lekce v daném cyklu samozřejmě nehradí, hradí jen lekce od data přistoupení do konce cyklu. Kupovat jednotlivé lekce možné není.

Kontaktní informace

Mgr. Lenka Weinbergerová
Mattioliho 3274/3
Praha 10
106 00
Mobil:737 354 765
Email:l.weinbergerova@gmail.com
Web:kurzy-anglictiny-praha.cz
Účet:254478549 / 0300 (ČSOB)
:88100421

Doporučení z první ruky

Byla jsem maximálně spokojená s průběhem kurzu i s naší paní lektorkou. Příjemné vystupování, skvělé rozvržení hodin, mohu jedině doporučit. :)
Tereza Pavlová

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS