Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Linda Nezhybová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Linda Nezhybová — grafička a lektorka kurzu Základy grafiky pro negrafiky

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Linda Nezhybová:
S Lindou jsem se poprvé potkala na jejím kurzu Grafika pro negrafiky, který vřele doporučuji. Nejen, že se nesl na příjemné vlně, hodně jsme se dozvěděli, vyzkoušeli, ale ještě si i odnesli skvělý přehled kam pro co „sáhnout“, když je potřeba. Jelikož jsme si velmi sedly už na kurzu, oslovila jsem Lindu na spolupráci ohledně grafik, protože na ní je super, že jí dáte zadání (klidně i docela obecné) a ona přijde s návrhem, který většinou vezmete hned na první dobrou. Nemusíte jí nic zdlouhavě vysvětlovat. Je proaktivní a velmi vnímavá. A taky akční, což je vidět ze spousty jejích aktivit. Držím jí moc palce, ať se jí nadále daří a doufám, že naši spolupráci povýšíme na další level, protože Linda je člověk, se kterým chci do budoucna určitě spolupracovat i v byznyse.

Lucie Budíková

https://cz.linkedin.com/in/luciecepakova…
S Lindou pravidelně spolupracujeme na různých projektech již více než půl roku – od grafického návrhu plakátů, přes design webových stránek po tvorby animovaného a hraného videa. Na spolupráci s Lindou si cením především spolehlivosti, flexibility, kreativity a aktivní přístup k hledání možných řešení. Linda má široký záběr a umí věci dotahovat. Služby Lindy Nezhybové mohu jen doporučit.

Ondřej Červinka

spoluzakladatel WujiGrid a Myia
getmyia.com
U nás ve firmě jsme se potřebovali naučit něco o grafice tak, abychom menší grafické práce zvládli sami a nemuseli vše zadávat externě. Proto jsme se rozhodli využít Lindin kurz Základy grafiky pro negrafiky. Linda měla školení velice dobře připravené, navíc ho přizpůsobila našim interním potřebám, takže jsme přímo řešili věci, které nám usnadní práci. Vedle teoretického základu jsme se dozvěděli o celé řadě stránek a programů, ve kterých lze grafiku vytvářet a upravovat. Kurz pro nás byl určitě přínosný a naše spolupráce probíhala po celou dobu naprosto bez problémů. Lindu můžu doporučit komukoliv, kdo se chce o grafice dozvědět něco více.

Petr Langer

junior asset manager ve společnosti CPI Property Group
www.cpipg.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS